Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Architekt do adaptacji
#1
Witam zgodnie z informacją Łukasza o możliwości polecenia architekta do adaptacji, mam pytanie czy macie kogoś kto dokonał by tego zabiegu w okolicy Łodzi lub samym mieście, oczywiście nie zdzierając kasy z inwestora - może przybliżone koszta. Chodzi mi o sprawdzoną osobę poleconą przez forumowiczów a nie fakt że będą się tu reklamować sami architekci. 
Informacja może dotyczyć również innych rejonów kraju tak jak mówił Łukasz w "livestreamie".
Odpowiedz
#2
Pani architekt która robiła mi Adaptację projektu także wydała mi szybko pozwolenie na budowę (ponieważ pracuje w starostwie we Wrocławiu), więc jak ktoś będzie potrzebował sprawdzonego i niedrogiego architekta, która załatwi wszystko szybko za nas w urzędzie to pisać do mnie ;-)
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz
#3
Byłbym wdzięczny o informację o sprawdzonym architekcie adaptującym z okolic Trójmiasta. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#4
Mam pytanie co do kosztów... Te ceny adaptacji podajecie wraz z załatwieniem PNB? Prowadzenie budowy z wpisami do dziennika w tym są? Bo ja za adaptacje z przyłączem wody 2800 z załatwieniem Pozwolenia na budowę dałem (inny mniejszy projekt) a do tego prowadzenie budowy z odbiorem na koniec jeszcze 3tys. Jak to u Was jest?
Odpowiedz
#5
To już kwestia dogadania się z adaptującym.Z tymi,z którymi ja gadałem oferowali kompleksową obsługę.
W jakim mieście tak mało biorą?:-)
Odpowiedz


#6
Witam.ja juz na szczęście mam ten etap za sobą. Ale jeśli mogę cos doradzić to nie zakładajcie z góry,że ktoś napisał np całość 3tys. Lepiej mieć więcej pieniędzy przygotowane bo zawsze coś wypadnie po drodze,naprawdę. Jakieś dziwne opłaty itd.
Odpowiedz
#7
Żary w lubuskim... wiedziałem że drogo będzie ale nie myślałem że dam się ogolić jak baran... jedyny plus to że problemów z niczym nie ma jeśli chodzi o papierkologie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu