Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
przed pierwszym wbiciem łopaty
#31
Działka "uzbrojona" w wodę - mauser 1000L (240zł plus 30zł transport) Smile


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#32
Pomysł z deszczówką rewelacja Smile
Odpowiedz
#33
U mnie jest to samo rozwiązanie, udało się zebrać tylko ok. 500l deszczówki przez 6 miesiecy! a deszcze padały w zeszłym roku i to często ;-)
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz
#34
Jest pozwolenie Big Grin ! Zakładam nowy wątek "etap 1 - fundament"
Odpowiedz
#35
To pamiętaj o uprawomocnieniu (14 dni lub od ręki przy odbiorze) i zgłoszeniu do nadzoru budowlanego na 7 dni przed rozpoczęciem robót Wink
Odpowiedz


#36
Do nadzoru juz nie trzeba 7 dni. W dzien zgłoszenia mozesz budować.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#37
Dzisiaj byłem w nadzorze. Jak odebrałem pozwolenie to złożyłem oświadczenie że nie będę odwoływał się od decyzji więc uprawomocniło się pozwolenie w momencie złożenia oświadczenia  Big Grin
Odpowiedz
#38
Witam, takie pytanko - gdzie zakupiłeś ten wychodek ? Namiary można prosić ? Big Grin
Odpowiedz
#39
(14.04.2018, 08:42)Bob8746 napisał(a): Witam, takie pytanko - gdzie zakupiłeś ten wychodek ? Namiary można prosić ? Big Grin

Nie wiem gdzie zakupił kolega, ale informuję że takowe lub podobne widnieją w cenie od około 300 zł - 400zł i więcej na Olx, Alledrogo jak również w Obi , leroyMerlin i okolicznych firmach w każdym mieście, które zajmują się sprzedażą  architektury ogrodowej.  Pozdrawiam Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#40
(14.04.2018, 10:21)gregorrek napisał(a):
(14.04.2018, 08:42)Bob8746 napisał(a): Witam, takie pytanko - gdzie zakupiłeś ten wychodek ? Namiary można prosić ? Big Grin

Nie wiem gdzie zakupił kolega, ale informuję że takowe lub podobne widnieją w cenie od około 300 zł - 400zł i więcej na Olx, Alledrogo jak również w Obi , leroyMerlin i okolicznych firmach w każdym mieście, które zajmują się sprzedażą  architektury ogrodowej.  Pozdrawiam Smile

Tak pewnie, że są, wszystko sprawdzone. 
Za te z marketów to podziękuję. 
Interesuje mnie ten bo cena mi odpowiada, za transport także. Jesteśmy "z okolic" Rybnika więc koszty będą porównywalne Wink
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu