Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa w Gorzowie Wlkp. - INFORMACJE OGÓLNE
#11
Podlinkuję swój post sprzed kilku miesięcy.

http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thre...l#pid11683

To tak, gdyby ktoś nie chciał drogiego prądu budowlanego Wink
Odpowiedz
#12
Witam,

Michale, jak znajdziesz czas czy mógłbyś umieścić zdjęcie rozkładu pomieszczeń z projektu po adaptacji (ze szczegółowymi wymiarami)?

Czy z perspektywy użytkowej (na dzień dzisiejszy) nie zamieniłbyś łazienki z którymś z pokojów które masz od frontu? (nie wiem jaki masz dokładnie układ domu na działce ale wywnioskowałem że łazienkę masz od strony ściany ogrodowej).
Odpowiedz
#13
Pierwszy post w tym wątku zawiera zdjęcie z rzutem pomieszczeń. Są wymiary, jest powierzchnia.
Taki rysunek jest załączony do projektu (rysunek zamienny). Za bardzo się różni od oryginału, by kreślić na czerwono.

Nie chciałem łazienki od frontu - z prostego powodu.
Uważam, że dom wygląda ładniej z 3 jednakowymi oknami. Szyba mleczna od ogrodu też bardziej mi odpowiada.
Poza tym pomieszczenia różnią się wielkością. W sensie 2 pokoje mają być identyczne, a trzecia sypialnia większa. Gdyby to zmienić stronami - skraca mi się ściana w salonie - miejsce na kominek, RTV i kąt "na choinkę" Wink
I komin musiałby "wejść" do pokoju, lub wystawać na salon. Z założenia miało być zlicowane. I tak jest.

Co do odczuć "po fakcie":
Z wiatrołapu wygospodarowałbym spiżarkę, z dostępem od kuchni. 
Albo "zmiana stron" i wycinamy z łazienki - bo jest aż nadto przestrzeni - ale to propozycja dla innych, bo szyba mleczna - jak wyżej Wink i kominek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu