Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy
#21
Powolutku kompletujemy sprzęt na budowę  Big Grin  decyzja  padła na firmę Ryobi i powiem szczerze że na dzień dzisiejszy jestem zadowolony sprzęt naprawdę fajnie sobie radzi i można gwarancję przedłużyć do 3lat.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#22
Posiadam sporo narzędzi ryobi i jestem bardzo zadowolony a u mnie w garażu nie mają lekko. Polecam kupować aku u Chińczyków 5Ah

Jedną baterią i kluczem udarowym potrafię rozkręcić i rozebrać cały samochód na złom.

https://pl.aliexpress.com/item/High-Qual...autifyAB=0
Odpowiedz
#23
(19.03.2018, 21:20)Kiczka16 napisał(a): Powolutku kompletujemy sprzęt na budowę  Big Grin  decyzja  padła na firmę Ryobi i powiem szczerze że na dzień dzisiejszy jestem zadowolony sprzęt naprawdę fajnie sobie radzi i można gwarancję przedłużyć do 3lat.

Spoko sprzęcik, zaliczany do półki średniej o dosyć przychylnych opiniach użytkowników Smile  Swego czasu rozważałem zakup tej marki no ale padło na cos innego. Na e-bayu były przejściówki/przelotki które pozwalają stosować akumulatory innych marek do elektronarzędzi Ryobi. Umożliwia to podpięcie np akumulator Makity (lub innej) do multitoola z Ryobi. Widziałem też adaptery na podłączenie bezpośrednio do sieci tak że nie jest źleSmile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#24
I zdecydowanie polecam dobijarkę, szybkozłączka do bitów, wkręty, blachowkręty, nakrętki, śruby wszystko idzie lżej i mocniej.


https://www.castorama.pl/produkty/narzed...ml#product
Odpowiedz
#25
Narzędzia Ryobi polecam jak najbardziej, sami budowaliśmy ten domek przy użyciu tych narzędzi, kilkanaście razy spadaly z dużej wysokości, leżały na deszczu jak nas pogoda zaskoczyła i wszystko działa jak należy! :-)
Małymi krokami, ale do przodu :-)
Odpowiedz


#26
Witam ponownie :-) pozwolenie na budowę złożone także czekamy :-) Żeby nie siedzieć na urlopie bezczynnie postanowiłem ogrodzić działkę tymczasowo drewnianymi kołkami i na to pójdzie siatka lesna. Dzisiaj ogarnąłem destrukt asfaltowy czywiscie nie obyło sie bez utopienia wywrotki, a  jutro ma przyjechać 8 wywrotek gruzu także  będziemy działać coś  z drogą. Wrzucam  fotke drogi a raczej jeszcze pola i działeczki :-) pozdrawiamy


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#27
Przyjedz do mnie po gruzWink
Odpowiedz
#28
Za daleko wozić :-) tutaj miałem po 50zł za wywrotkę z transportem.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#29
Następni jak kupią działkę będą mieli gotową drogęTongue
Odpowiedz
#30
Witam

Mam podobnie z drogą (pole) póki co da się jeździć, ale też mnie czeka utwardzenie jej "czymś" powodzenia na budowie!
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu