Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję ekipy / okolice Serocka /start 2020
#1
Witam,

Poszukuje "allrouder" specjalistow, ktorzy wybuduja mi dom według projektu "domza150tys." Pana Łukasza.

Szczegoly.
rodzaj: SSO
start: polowa 2020 albo wczesniej.
lokalizacja: okolice Serocka, zalew Zegrzyński.
przebieg budowy: normalny bez cisinienia.
motywacja: za bardzo dobre wykonie premia.

Pozdrawiam,
D.

PS: jak moge kupic projekt domza150tysiecy.pl
Odpowiedz
#2
Na głównej stronie jest zakładka "Kup projekt".
Aktualna cena to 1949 zł.

http://www.domza150tysiecy.pl/www/kup-projekt/

Łukasz organizował sporo akcji, podczas których można było kupić projekt taniej.
Coś mi się kojarzy, że gdzieś wspominał, że cena już jest stała i taniej nie będzie, ale jak masz czas, to możesz poczekać, lub napisać do Łukasza PRIV w tej sprawie Wink
Odpowiedz
#3
(08.05.2018, 12:04)Dante napisał(a): Witam,

Poszukuje "allrouder" specjalistow, ktorzy wybuduja mi dom według projektu "domza150tys." Pana Łukasza.

Szczegoly.
rodzaj: SSO
start: polowa 2020 albo wczesniej.
lokalizacja: okolice Serocka, zalew Zegrzyński.
przebieg budowy: normalny bez cisinienia.
motywacja: za bardzo dobre wykonie premia.

Pozdrawiam,
D.

PS: jak moge kupic projekt domza150tysiecy.pl

Witam. Na stronie głównej "Domza150tysięcy..." kliknij Kup projekt i wypełnij formularz Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#4
(08.05.2018, 14:04)Michał G. napisał(a): Łukasz organizował sporo akcji, podczas których można było kupić projekt taniej.

Jak ktoś ma ciśnienie na oszczędności i ma czas to widzę, że od czasu do czasu pojawia się na sprzedaż projekt na olx-ie w niższych pieniądzach od osób, które się rozmyśliły, zmieniły zdanie itp.
Odpowiedz
#5
Cena jest ok.
--------------------------
Korrektura:

Ekipa budowlana plus kierownik budowy.
rodzaj domu: ... POD KLUCZ
Odpowiedz


#6
(08.05.2018, 17:12)retronora napisał(a):
(08.05.2018, 14:04)Michał G. napisał(a): Łukasz organizował sporo akcji, podczas których można było kupić projekt taniej.

Jak ktoś ma ciśnienie na oszczędności i ma czas to widzę, że od czasu do czasu pojawia się na sprzedaż projekt na olx-ie w niższych pieniądzach od osób, które się rozmyśliły, zmieniły zdanie itp
kolega ma rację. aktualnie widzę, że jest jeden projekt w odbiciu lustrzanym na sprzedaż na olx-ie. wystarczy wpisać domza150tys.
Niemożliwe staje się możliwe  Heart Shy
Odpowiedz
#7
Thumbs Up 
Znalazlem, dzieki za info ale oglosznie juz jest nieaktulane ... gosc "zapomnial" usunac oglosznie.
Dzisiaj na grillu wypije piwo na Wasza pomyslosc Idea

Mam pytnie:
jezeli dojde do przekonania, ze odbicie lustrzane nie bedzie optymalnym rozwiazaniem to czy budowa domu bez odbicia lustrzanego będzie istotnym odstępstwem od zatwierdzonego projektu budowlanego "domza150tys."?
Odpowiedz
#8
Nie będzie.Najlepiej przekonwertować na etapie adaptacji ale można tez w trakcie budowy.
Nie musi być perfekcyjnie, żeby było idealnie


Odpowiedz
#9
Czy istnieje tez taki projekt z garazem?

Poszukuje tez 2-3 specjalistow, ktorzy wybuduja mi dom.
Odpowiedz
#10
Łukasz mówił, że nie zrobił takiego projektu i nie zrobi, bo to się mija z jego idea - to już nie będzie dam za150, tylko proporcjonalnie droższy.

Możesz garaż doprojektować na etapie adaptacji - tak jak zrobiło już kilka osób na forum.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu