Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ETAP XXI do XXV - Tynki,stelaże,układanie wełny,Montaż płyt G-K, Podejscia kan.c.w.u
#1
Hej Big Grin 
Za nami już kilka kolejnych etapów prac  budowlanych . W ostatnim czasie wykonaliśmy tynki gipsowe utwardzane (KNAUF MP-75 DIAMANT). Powierzchnia 500 m2 (łącznie z piwnicą) po 26 zł za metr (z materiałem). Ekipa mega sprawna, rzetelna i słowna. Wykonali robotę w niecały tydzień - jakość wykonania na wysokim poziomie (tynki tylko pomalować i z głowy - mega równe).
Następnie sami zamontowaliśmy stelaże pod płyty g-k.  Na stelaże została ułożona warstwa wełny o grubości 30 cm (KNAUF lambda 0,039W/m2K). W między czasie wykonywaliśmy podłogę na strychu oraz rozłożyliśmy folię paro-izolacyjną pod stelażami. kolejną czynnością był montaż samych płyt g-k oraz ich wyspoinowanie i szlifowanie. Aktualnie jesteśmy na etapie robienia podejść kanalizacyjnych oraz c.w.u. Na dniach planujemy wykonać instalację c.o. (podłogówka) oraz na początku przyszłego miesiąca wylewkę posadzki.

Poniżej kilka zdj z postępów Cool


Załączone pliki Miniatury
                                       

.jpg   3fc940ec1bb42858gen.jpg (Rozmiar: 123.16 KB / Pobrań: 403)
.jpg   c23c157646e28717gen.jpg (Rozmiar: 107.97 KB / Pobrań: 401)
Odpowiedz
#2
Czy mógłbyś w wolnej chwili napisać orientacyjnie ile poszło płyt i profili ?
Odpowiedz
#3
Kupiłem tyle co w spisie na stronie głównej ( www.domza150tysiecy.pl ) zakładka " kosztorys "  dokupiłem tylko kilka profili UD30 i CD60 gdyż robiłem sufity po wykonaniu ścinań działowych a nie przed.
Odpowiedz
#4
Dzięki za odpowiedź. Mi wychodzi dużo więcej, dlatego pytałam, chyba jednak coś źle liczę Sad .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu