Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiązary Burkietowicz - wyceny
#1
Witam, czy ktoś ma świeże wyceny z tego roku na wiązary Burkietowicza? Dostałem ofertę na 22 tysiące netto (wiązary + montaż + transport na Śląsk), dach taki jak w projekcie, bez zmian. Rozmawiałem z panią o negocjacji ceny, ale niestety zostałem poinformowany, że nie da się z ceną już nic zrobić. Wiem, że niektórzy nawet w tym roku mieli lepsze wyceny, dlatego chciałem o tym porozmawiać. Może trafiłem na niedecyzyjną osobę? Może musiałbym przedzwonić do jakiegoś kierownika?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Na tej firmie świat się nie kończy. Znajdź innych producentów i negocjuj ceny .
Odpowiedz
#3
Z pewnych względów zależy mi właśnie na tej firmie, dlatego jestem taki zdeterminowany do poznania wycen Smile
Odpowiedz
#4
Jak Ci tak zależy to płaćSmile
Odpowiedz
#5
21netto komplet z łatami. częstochowa. wydłużony okap. Cene ustalałem z włascicielem
Odpowiedz


#6
Te ich wyceny to pic na wodę...
Niby transport gratis, a tak na prawdę jest wliczony w cenę wiązarów.
Taki sam dach produkowany dla domów z różnych regionów Polski,  to i cena konstrukcji inna...
Ale szum marketingowy robią...

Poza tym negocjując z nimi zostałem potraktowany conajmniej nieprofesjonalnie (żeby nie powiedzieć, że celowo próbowano mnie naciągnąć)...
Odpowiedz
#7
w mojej okolicy zrobili mi poprostu najlepszą cenę dlatego zdecydowalem się. Firma nie ma dla mnie żadnego znaczenia w tym przypadku.
Odpowiedz
#8
zamawiałem w marcu i po negocjacjach z ceny 21 tys. zeszli do 19 500 netto
Odpowiedz
#9
My mamy wycenę z 02.05.2018r. od Burkietowicza na kwotę 22.420,89 netto - dach taki jak w projekcie, bez zmian. Ostatecznie wybraliśmy inną firmę.
Odpowiedz
#10
(22.06.2018, 14:37)muchi napisał(a): zamawiałem w marcu i po negocjacjach z ceny 21 tys. zeszli do 19 500 netto

Jaka lokalizacja?
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu