Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DZIEŃ 47-57 Ściany działowe
#31
Elektryka jest gotowa. Teraz działają tynkarze. Jak tynk przeschnie wejdzie hydraulik. Chciałbym w listopadzie zrobić posadzkę.
Na grudzień planowałem rozłożyć przewody o rekuperacji i wełnę na stropie, żeby można było wstawić kozę i zabrać się za sufity podwieszane.

Myślę tylko czy to dobry plan. Czy czasem zbyt dużej wilgoci nie zamknę w środku...
Odpowiedz
#32
Michał ile dasz wełny na strop? Wiesz już jaką wełnę?
Odpowiedz
#33
Może te wełnę i te płyty GK daj dopiero wiosną gdzieś w marcu kwietniu jak będziesz mógł otwierać i wietrzyć bo faktycznie może być wilgoć jak w centralnym jeszcze palić nie będziesz.
Odpowiedz
#34
Jak tynki będą przeschnie te to możesz. W posadzce jest mało wilgoci
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#35
@Maciej
Jeżeli podsadzka rzeczywiście nie ma w sobie dużo wody, to dobrze Wink
Tynki mi w miarę fajnie schną, bo nie mam uszczelnionego między murłatą a dachem. W efekcie jest spory przewiew w budynku. Celowo wstrzymuję się jeszcze z uszczelnieniem.

@Radzio
Wełny dam 20 cm między wiązary. To na pewno. W poniżej jeszcze zobaczę. Te 5-10 cm, to minimum. Mam sporo miejsca. Jeszcze nie robiłem rozeznania między produktami.
Odpowiedz


#36
Ile płaciłeś za tynki? Ile za elektryke?
Odpowiedz
#37
Czekamy na jakieś foty! A co do roboty w jedną osobę to przyznam że jak szwagra nie ma to dużo trudniej mi się zebrać samemu. Jak szwagier jest to jadę chociażby żeby powiedzieć mu co ma zrobić ew. pokazać jak ma zrobić ale zawsze schodzi się 4-6 godzin minimum Smile

Powodzenia !
Odpowiedz
#38
Dzień 55 - 57 - w 1 osobę

Ścianki dokończone. Specjanie nie pamiętam ile czasu zeszło. Kontynuowałem sam, głównie popołudniami po 3h dziennie.
Nie mam zbyt wiele zdjęć, bo szybko wskoczył elektryk.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu