Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - Pszczyna
#11
Mi jedna słubicka firma napisała za sso 100k sama robocizna ^^
Odpowiedz
#12
(02.09.2018, 10:24)Szpyrek napisał(a): Mi jedna słubicka firma napisała za sso 100k sama robocizna ^^

Oj tam, może tylko żartowali Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
#13
Big Grin 
Ostatnie dwa dni to szalowanie wieńca. Jutro (tj. środa) przyjeżdża beton, będziemy lać, a wieczorem kropić 40 procentowym roztworem szczęścia i przyjaźni.  Big Grin


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#14
Pzdr z BB. Ja czekam na wiązary od burkietowicza i już mają obsuwy 2 tygodnie. Za robociznę dużo nie zapłaciłeś - to są mniej więcej ceny w naszej okolicy. Za 30k o których mówił Łukasz u nas zapomnij.. poza tym babrołów pełno.
Odpowiedz
#15
Pozdrawiam również. Ja też czekam teraz na wiązary, mają być na sam koniec września. Zobaczymy czy nie będzie obsuwy.
Odpowiedz


#16
Słupy zalewaliscie pierwsze? Beton z gruchy? Czy sami kreciliscie? Pozdrawiam
Odpowiedz
#17
U mnie jeden słup z gruchy a ten koło okna ręcznie bo tam jest problem jak dajesz nadproża gotowe i nie robisz rolet nadstawnych (jak ta robiłem). Polecam szalunek z osb/mfp na wieniec i słupy bo materiał zostanie na podłogę na strychu a wychodzi ładnie i równo.
Odpowiedz
#18
Cześć, lesiopesio widze że przez Twoja działkę przechodzi linia wysokiego napięcia to jest 15kV czy mniej? Jeśli 15kV możesz mi powiedzieć jakie odległości trzeba zachowac od linii? Próbowałem już sprawdzać w necie ale podają różne odległości i nie do końca jestem pewien. Będe wdzieczny za info. Pozdr
Odpowiedz
#19
(16.09.2018, 09:37)tomekpoz napisał(a): Cześć, lesiopesio widze że przez Twoja działkę przechodzi linia wysokiego napięcia to jest 15kV czy mniej? Jeśli 15kV możesz mi powiedzieć jakie odległości trzeba zachowac od linii? Próbowałem już sprawdzać w necie ale podają różne odległości i nie do końca jestem pewien. Będe wdzieczny za info. Pozdr

gdzie ty tam widzisz linie SN ?
Odpowiedz
#20
Kiczka16, słupy zalewaliśmy pierwsze, beton kręcili chłopaki sami w betoniarce.

tomekpoz, nie ma u mnie nigdzie linii wysokiego napięcia. W pasie zieleni między moją działką a drogą jest normalna linia napowietrzna.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu