Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
....::::<<<Dach>>>::::....
#1
Smile 
Witam.
Dach nabiera już kształtów i kolorów, więc postanowiłem założyć osobny wątek.
Deska czołowa została zaimpregnowana i zamontowana wkretami.
Zamiast blachy zastosowałem struktonit. Takie wykończenie deski okapowej jakoś bardziej za mną przemawia. 
Pozostało jeszcze zamontowac pas nadrynnowy, haki, rynny i samą dachówkę, ale wszystko pokolei, na spokojnieSmile
   
   
   
   

Pomalu, ale do przodu Big Grin
Odpowiedz
#2
Jaki kąt dachu ? I ile cm okapu?
Odpowiedz
#3
Kat dachu 25 stopni, dlugosc okapu bez styropianu wynosi 65 cm. Przewiduje 20 cm styropianu, wiec zostanie na gotowo ok 45 cm, pozdrawiamSmile
Odpowiedz
#4
Droga jest opcja struktonitu? Zastanawiam się jak rozsądnie wykończyć deskę okapową a ta opcja mi się podoba.
Odpowiedz
#5
(16.10.2018, 19:09)Lubin napisał(a): Droga jest opcja struktonitu? Zastanawiam się jak rozsądnie wykończyć deskę okapową a ta opcja mi się podoba.

deska okapowa struktonit 30x30 wyszło 240szt. kominy 20x20 prawie tyle samo co na deske okapową
Odpowiedz


#6
około 600zl wyniesie cie koszt przy przy desce czołowej i przy dwoch kominach. Mnie tak wyszlo
Odpowiedz
#7
Za struktonit dalem dokladnie 650 zl (wymiary plytek 20/20cm), kolor antracyt.
Odpowiedz
#8
(16.10.2018, 23:58)Kubinz napisał(a): Za struktonit dalem dokladnie 650 zl (wymiary plytek 20/20cm), kolor antracyt.



mi wyszło tyle


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
To cię ładnie podliczyliSmile
Odpowiedz
#10
Ida swieta i pomyslalem ze cos wstawie. Mialem w planach skonczyc dach na gotowo i dopiero cos wstawic. Zostal mi montaz gasiorow, pas nadrynnowy, pas dachowki dookola i rynny z dwoch dluzszych stron. Prace zaczela utrudniac zima i krotkie dni. W miedzy czasie podlaczylem wode i kanalizacje.
Pomalu, ale do przoduSmile
BEDZIE DOBRZE!!!
   
   
   
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu