Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adaptacja - koszt
#21
SSZ to SSO + zamknięcie oknami i drzwiami (akurat w przypadku Michała bez drzwi jak wspominał wyżej)
a w jego dzienniku budowy jest wszystko bardzo szczegółowo rozpisane.
Odpowiedz
#22
qwerty, wiem co to SSZSmile
Odpowiedz
#23
No właśnie wczesnej pisałeś że sie pogubiłeś a do tego pytasz co w tym jest. Więc napisałem. No a szczegóły masz w dzienniku.
Odpowiedz
#24
pytałem co michał zawarl w SSZ. Już wszystko wiem. Dzięki za zainteresowanie. W sumie wyszło mnie bardzo podobnie
Odpowiedz
#25
Mój koszt za adaptację i plan zagospodarowania przestrzennego - 2090zł, moim zdaniem drogo jak na zakres prac (bardzo mało zmian w adaptacji) i czas wykonania tej pracy - pół roku. Ale machnąłem ręką bo i tak byłem wdzięczny, że kolesie się zgodzili wziąć projekt do adaptacji - inni po jego oglądnięciu nie chcieli go brać lub straszyli dużymi kosztami bo "projekt ubogi i wszystko trzeba robić od początku".
Odpowiedz


#26
U mnie jakoś nic nie brakowało. Normalnie zrobiono adaptacje bez marudzenia. Jeden architekt namawiał mnie, że projekt jest zły bo trzeba ściany nośne wstawiać i poleca mi coś od siebie.


Panie i panowie wątek to:    Adaptacja- Koszt
Proszę się tego trzymać.
Skracajcie maksymalnie cytaty.
Proszę także o sprawdzanie słownikiem wypowiedzi.
W postach jest masa błędów.
Odpowiedz
#27
Witajcie wczoraj byłem u architekta, adaptacja z projektem przyłącza wodno-kanalizacyjnego, przyłącza gazowego + wszelkie formalności z uzyskaniem pozwolenia - koszt 3000 zł.
Wydaje mi się cena ok, architekt bardzo fajny chłop ponad godzinę ustalaliśmy jak ustawić dom żeby był najlepiej nasłoneczniony.
W grudniu składamy papiery a start budowy kwiecień/maj systemem gospodarczym.
Odpowiedz
#28
Odkurzam trochę temat.
Mazowieckie Ostrołęka
Osoby z polecenia koleżanki (konserwator zabytków)
Architekt adaptujący 1500 (jedyna zmiana to rozmiar drzwi wejściowych na skrzydłowe oraz wcięcie w łazienkę na potrzeby kuchni jak u Łukasza ) pani robiła trzy projekty Łukasza w regionie i nie ma większych obiekcji
Mapka do celów projektowych geodeta - 500 (średnia w regionie 600-700)
Odpowiedz
#29
(29.01.2019, 22:02)Kulig napisał(a): Odkurzam trochę temat.
Mazowieckie Ostrołęka
Osoby z polecenia koleżanki (konserwator zabytków)
Architekt adaptujący 1500 (jedyna zmiana to rozmiar drzwi wejściowych na skrzydłowe oraz wcięcie w łazienkę na potrzeby kuchni jak u Łukasza ) pani robiła trzy projekty Łukasza w regionie i nie ma większych obiekcji
Mapka do celów projektowych geodeta - 500 (średnia w regionie 600-700)

Kulig mozesz dac namiary do tego architekta?
Odpowiedz
#30
Nie wiem czy temat jeszcze żywy ale odświeżam.


Okolice Poznania.

Wycena od architekta
- adaptacja: 3450 brutto
- wykonanie opinii geotechnicznej (3 odwierty): 800 brutto

Patrząc na wasze ceny to wydaje mi się drogo.
Adaptacja nie obejmuje projektu przyłączy żadnych mediów.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu