Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy będzie jakaś promocja na projekt.
#1
Jak w temacie, czy będzie jakaś oferta promocyjna na zakup projektu?  
Widziałem, że ostatnio ponad rok temu była taka akcja a potem cisza.  Smile
Zbiorowe zamówienia czy coś takiego.
Odpowiedz
#2
Typowy Polak Smile Promocja albo Panie coś taniej Smile
Bez obrazy Invictus
Odpowiedz
#3
W zeszłym roku była dobra zniżka na Black Friday. 
Lepsza nawet od "zamówienia zbiorowego".
Trzymaj kciuki, żeby w tym roku też była Wink
Odpowiedz
#4
Na grupie FB często pojawiają się projekty do sprzedania osób które rezygnują za nie więcej niż 1000zł
Odpowiedz
#5
[quote pid='14515' dateline='1542487161']
(17.11.2018, 20:07)GrześTychy napisał(a): Typowy Polak Smile Promocja albo Panie coś taniej Smile
Bez obrazy Invictus

Ogólnie to tak pytam. Jeżeli jest możliwość kupić coś taniej to trzeba korzystać, zapytać nie szkodzi Wink

(17.11.2018, 20:28)Lubin napisał(a): Na grupie FB często pojawiają się projekty do sprzedania osób które rezygnują za nie więcej niż 1000zł

Byłbym wdzięczny za podanie linka Wink
[/quote]
Odpowiedz


#6
https://www.facebook.com/groups/192349334830252/
Odpowiedz
#7
Na olx-ie też niedawno widziałem projekt za 1200zł, teraz są chyba za 1400zł ogłoszenia.
Odpowiedz
#8
Uczciwa cena jak za ten projekt bo 2000 juz chyba malo kto zaplaciSmile
Odpowiedz
#9
(18.11.2018, 13:47)Lubin napisał(a): Jestem administratorem tej grupy. 

Ty tam "rządzisz"?
Założycielem grupy jest Kamil Grudniewski. Gdy zrezygnował z budowy domu, nadał uprawnienia administratora jakiejś kobiecie.
I zaczął się bajzel... kłótnie, powielanie wątków itp.
Widzę, że też zostałem usunięty kilka dni temu.
Spoko ;]

A swoją drogą po co każesz tam szukać projektu, skoro grupa jest zamknięta, tylko dla osób, które budują (logiczne, że ktoś kto szuka projektu, ten jeszcze nie buduje, więc nie ma prawa dołączyć do grupy). A jak widać na moim przykładzie: nawet osoby które budują i się udzielają są BEZCZELNIE wyrzucane z grupy bez jakiegokolwiek ostrzeżenia...
Odpowiedz
#10
Ma prawo dołączyć do grupy jeśli nie buduje a zamierza budować i udzielać się na grupie. Wystarczy odpowiedzieć na pytania przy wysłaniu zaproszenia do grupy- proste. Wcześniej ktoś nadodawał ukrytych kont, spamowców, gimbaze a nawet kubusia puchatka więc po co nam to? Ostatnio na grupie pojawiają ciekawe rozwiązania przy budowie domu a tym bardziej prywatne zdjecia wystroju wnętrza. Po co ktoś ma patrzeć i oglądać co mamy w domu? Michał pewnie Cie usunąłem bo usuwam wszystkich którzy nie napisali ani jednego posta gdybym wiedział, że to Ty pewnie bym tego nie zrobił ale taką przyjęliśmy zasadę niestety.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu