Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dziennik Budowy - miejscowość Wąsowo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
w jaki sposob udało wam sie pozbyc słupów zelbetowych ?
(24.03.2017, 01:11)wesolowski napisał(a): [ -> ]w jaki sposob udało wam sie pozbyc słupów zelbetowych ?

Słupy żelbetonowe nie są koniecznością przy standardowych rozmiarach okien. Gdybyśmy chcieli jakies dużo większe okno wstawić wtedy słupy by zostały.
Jaka cena u Burkietowicza ?
(24.03.2017, 16:05)enter17 napisał(a): [ -> ]Jaka cena u Burkietowicza ?

19170zł brutto
Witam ile mniej wiecej wyszło wam do tego stanu pozdrawiam super robora
jaki aktualnie koszt inwestycji?? nie ukrywam, że mam niedaleko i chętnie podjadę-kiedy mogę zastać na budowie?
(17.05.2017, 16:19)hana13 napisał(a): [ -> ]jaki aktualnie koszt inwestycji?? nie ukrywam, że mam niedaleko i chętnie podjadę-kiedy mogę zastać na budowie?

Aktualny koszt ze wszystkimi papierami, pozwoleniami, kosztami zwiazanymi z kredytem to 84851,14zł nie wliczając działki. 

Wieczorkiem wstawie aktualne zdjęcia, bo w tej cenie są kominy i okna których nie widać na poprzednich zdjęciach. 

Proszę napisać w prywatnej wiadomości i zapraszam do odwiedzin Smile
Ile za usługi wszelakie ?

  1. W sobote wybralem sie do wasowa poszukiwaniu tego projektu wspólnie z rodzinką.  Nasze poszukiwania jednkak skończyły sie poraszka przy zawracaniu malo nie doszło do tragedii auto skasowane wazne ze nikou nic sie nie stalo.zamiast kupić projekt zaplacimy mechanikowi Undecided
(16.07.2017, 22:06)deeropolskie napisał(a): [ -> ]SADZE ZE NAPRAWA BEDZIE KOSZTOWAC WIECEJ NIZ PROJEKT. ALE TAK JAK MOWISZ NAJWAZNIEJSZE ZE NIKOMU NIC SIE NIE STALO. A AUTO SIE ZROBI BEDZIE NIE BITE ...

4300zł z malowaniem i szybko sprzedać
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11