Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Narzędzia budowlane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Też polecam wkretarkę z Lidla Parkside.
Kupiłem za 199 zł.
Całe szalunki fundamentów, wieniec - bez problemu.
Ładnych kilka godzin intensywnego wkręcania wytrzymuje. W razie problemu - przerwa na obiad i po godzinie jest naładowana Wink
Ten model 20v ?
Na to wychodzi.
Nie znam się na elektronarzędziach, ale sprawdziłem i faktycznie 20V.
Kupno było nieświadome, ale wybór trafiony Wink

Warto dokupić końcówkę na magnes za kilkanaście złotych. I twardsze bity.

Mocowałem do niej wiertła podczas szalowania.
Udaru raczej nie ma w niej.
Nie robię tutaj żadnej reklamy, ale jak chcesz w miarę przyzwoitą wkrętarkę to polecam stanleya fatmax 18v. Używam od początku budowy i naprawdę daję radę. cena około 500zl z dwiema bateriami. Nie kupuj żadnych z biedronki czy też innych dyskontów za 200zl bo to nie ma sensu.
i jak się nie mylę ostatnio można było kupić też samą baterię kosztowała bodajże 79zl jak dobrze pamiętam a na allegro można kupić nawet większe pojemności
Miałem taką. Przy wkręcaniu wkręta w twarda deske poszedł dym i tyle się napracowałem.
(24.08.2018, 20:25)Lubin napisał(a): [ -> ]Miałem taką. Przy wkręcaniu wkręta w twarda deske poszedł dym i tyle się napracowałem.

Piszesz o Parkside z Lidla?
Odniosłeś do sklepu?
Pewnie bez problemu oddali kasę?

Moja żona od kilku lat w ten sposób wymienia żelazka. Psują się przed uplywem gwarancji, niesie do sklepu dostaje kasę bez mrugnięcia okiem i kupuje nastepne z gwarancjąna rok-dwa Wink
Z czystym sumieniem mogę polecić Stanelya fatmaxa (ale nie wersje marketowe ponieważ są trochę słabsze w parametrach) 18V 2,0 mam wkrętarkę i zakrętarkę i nie mogę złego słowa powiedzieć. Mam również kupioną lidlowską wkrętarkę jako drugą (praca w 2 osoby) o której piszecie poza tym że jest dosyć ciężka to za te pieniądze dla mnie ok do dzisiaj działa jak należy.
Wybór padł na wielozadaniowe cwaniaczki. Po wstępnych testach jestem zadowolony.
o niezłe tylko uważaj bo 50NM to dużo przy pracy bez dodatkowego uchwytu na drugą rękę, można sobie zrobić kuku w nadgarstku ja gorszym sprzętem załatwiłem i nadgarstek i przekładnie we wkrętarce haha
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16