Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Narzędzia budowlane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Ja kupiłem kilka lat temu betoniarkę 63 litry (zależało mi na mniejszej) w Juli za 490 zł, do tej pory przeżyła dwie budowy i działa nadal
Cześć wszystkim,
Usilnie próbuję na filmach znaleźć jakie bity do wkrętów polecałeś. Łukasz podpowiesz co to był za zestaw? Może ktoś z userów pamięta ?
Pozdrawiam
To były bity firmy 
POBUILDER jeśli mnie pamięć nie myli Smile
A mi się wydaje że to były zwykłe bity Boscha z casto za 50 zł z groszami komplet Smile
Ja polecam bity milwaukee te udarowe ze strefą skrętną, Są mega Big Grin Ale ogólnie to wszystkie firmowe będą dobre, byle tylko nie kupować tych cudów ze stali chyba budowlanej...
Szukam dobrej wiertarko wkretarki z udarem przy ktorej nie bede sie denerwowal i wytrzyma cala budowe przy pracach w ytongu i drewnie. Ktos cos poleci ?
Mam podobny dylemat. poczytałem i póki co znalazłem coś na granicy cena/jakość.
YATO YT-82786 w zestawie z 2ah baterią za ~350 pln
Nie wiem czy nie będzie za słaba do prac w drewnie gdzue musi być dobry moment
Ja od 6 miesięcy pracuje na wkretarce, kątówce i pilarce tarczowej firmy RYOBI i jestem bardzo zadowolony. Wkrętarka ma wystarczająco mocy a pilarka ciśnie w drewnie aż miło. Z tego co widziałem to są wkrętarki z udarem Ryobi R18PD3-220S cena
520zł z dwoma akumulatorami, oczywiście są lepsze firmy, lepsze maszyny ale to wiąże się z cena ja wziąłem w ciemno bo nikt ze znajomych nie miał tylko tyle co naczytałem się o tej firmie i nie żałuję :-)
co do zwykłej wkrętarki to polecam produkty z lidla jedyny minus to taki że zazwyczaj jest jedna bateria ale te 20V są naprawde mocne, jednak jak ktoś szuka malej poręcznej wkrętarki do pracy na drabinie i nie męczącej ręki to polecam bosch seria profesjonal 12V jak ta https://allegro.pl/bosch-gsr-120-li-wkre...22213.html

sam mam wersję 10,8V na 3 bateriach dałem rade rozszalować cały wieniec a było tam trochę wkrętów jest mocna i można dokupić zawsze części i akcesoria sam dokupiłem szybką ładowarkę i dodatkową baterię teraz jedna wkrętarka może pracować cały czas jedna bateria w zapasie a druga w ładowarce na 30 minut i jest pełna
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16