Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Beton H+H
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Najlepiej aby dom był nad poziomem drogi dojazdowej do działki.

Warto się trzymać tej zasady.
(02.02.2017, 20:22)Łukasz napisał(a): [ -> ]To wyjdzie na budowie, a powinno już przy adaptacji. Zresztą zobaczysz, czy Ci to pasuje. Jedna osoba lubi wyższy cokół, inna prawie w ogóle. Ja będę robił cokół na półtorej stopnia schodowego. Bardziej Cie interesuje strefa przemarzania a co za tym idzie wysokość ściany fundamentowej. Czym wyższy cokół tym wyższa ściana fundamentowa.

p.s    str.2 w projekcie pierwsze kilka zdań o tym stanowią.
Okolice warszawa a wiec strefa przemarzania na 1 m
a ja mam takie pytanie czy można w projekcie za 150 tyś zastąpic bk H+H zwykłym firmy solbet ???? i czy będzie to w czymś przeszkadzać
(02.02.2017, 20:32)tarkins napisał(a): [ -> ]
(02.02.2017, 20:22)Łukasz napisał(a): [ -> ]To wyjdzie na budowie, a powinno już przy adaptacji. Zresztą zobaczysz, czy Ci to pasuje. Jedna osoba lubi wyższy cokół, inna prawie w ogóle. Ja będę robił cokół na półtorej stopnia schodowego. Bardziej Cie interesuje strefa przemarzania a co za tym idzie wysokość ściany fundamentowej. Czym wyższy cokół tym wyższa ściana fundamentowa.

p.s    str.2 w projekcie pierwsze kilka zdań o tym stanowią.
Okolice warszawa a wiec strefa przemarzania na 1 m
tarkins zacząłeś budowę? my też okolice wawy
(05.03.2017, 20:43)tomi99 napisał(a): [ -> ]a ja mam takie pytanie czy można w projekcie za 150 tyś  zastąpic bk H+H  zwykłym firmy solbet ???? i czy będzie to w czymś przeszkadzać

A w czym miałoby przeszkadzać. Co to za różnica czy Solbet czy h+h czy Ytong. Jedynie w cenie i zużyciu.
(05.03.2017, 21:29)Martyna napisał(a): [ -> ]
(02.02.2017, 20:32)tarkins napisał(a): [ -> ]
(02.02.2017, 20:22)Łukasz napisał(a): [ -> ]To wyjdzie na budowie, a powinno już przy adaptacji. Zresztą zobaczysz, czy Ci to pasuje. Jedna osoba lubi wyższy cokół, inna prawie w ogóle. Ja będę robił cokół na półtorej stopnia schodowego. Bardziej Cie interesuje strefa przemarzania a co za tym idzie wysokość ściany fundamentowej. Czym wyższy cokół tym wyższa ściana fundamentowa.

p.s    str.2 w projekcie pierwsze kilka zdań o tym stanowią.
Okolice warszawa a wiec strefa przemarzania na 1 m
tarkins zacząłeś budowę? my też okolice wawy
Piotrek jestem :Smile

czekam na pozwolenie( moze bedzie w tym tygodniu) i uprawomocnienie i ruszam ostro bo na swieta  w grudniu chce mieszkac u siebie Smile
Tak z ciekawości zapytam..macie w projekcie określoną klasę betonu komórkowego na ściany nośne?
Stron: 1 2