Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Tynki maszynowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
38 za gips. 42-43 za cw. Chce gips, ale czy to nie za dużo jak na tą chwile Dolnośląskie.
Ja płaciłem 29 miesiac temu za cw rowniez na dolnymslasku
28zl na teraz czestochowa
Dolnośląskie 27zł gipsowe
Jakie trzeba mieć przyłącze energetyczne by obsłużyło agregat? ile kW?

sierzant

14 kw
3 fazy
bezpieczniki typu c
13kw, 3 fazy, bezpiecznik c25
Najpopularniejsze maszyny mają silniki nie całe 10 kw. Jeśli zabezpieczenia w rozdzielni jest b25 to prawię zawsze działa a jeśli jest nawet c16 czy c20 to zawsze. Chyba że bezpośrednio z rozdzielni i tam chyba nie jest ani b ani c to 20 starcza
Po rozmowach z tynkarzami każdy chciał c25, u nas był b25 i mówili że będzie wybijał
[attachment=6040]
Witam.
U nas ekipa tynkarska się nie popisała. Nie dość, że tynki miały być zrobione pod malowanie, a nawet jedna ściana się nie nadaje to jeszcze na dodatek jedna popękała.
No i tutaj pytanie do Macieja: jaki może być tego powód?
Ściana była na pewno gruntowana jak i pozostałe, a tynk pękł tylko na jednej  ścianie i tylko z jednej jej strony.
Pod spodem jest głucho, więc wygląda jakby odparzyło go od ściany, ale dlaczego?

Na początek goście mieli problem z wystartowaniem agregatu (bezpiecznik B25 był za mały, potem spaliła im się cewka itp.) i się zastanawiam, czy maszyna mogła w pewnym momencie nie wymieszać zaprawy jak trzeba?


Myślałem, że może grunt jeszcze nie wysechł kiedy zaczęli tynkować i mogło odparzyć, ale nie zaczynali od tej ściany, więc na innych ścianach problem by wystąpił szybciej.

Czy miałeś może taki przypadek?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12