Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Cierpisz-dziennik budowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
(15.09.2017, 07:19)santaDe napisał(a): [ -> ]20tys. Opadajace, wystajace 90 poza obrys muru i wyłaz na strych bedzie w spizarce otwierany w strone drzwi(na korytarzu niezbyt to wyglada fajnie) 182m2 wychodzi

Witam.

To już cena ostateczna do zakupu czy są jeszcze chętni do negocjacji?

Pozdrawiam
Z murlata czy bez?
Taka cena ostateczna. Z murlata, izolacja od wienca, i innymi materialami do montazu.
Witam. Jestem z sąsiedniej Kamionki i na pewno kiedyś wybiorę się obejrzeć jak to wygląda na żywo. Ja jestem na etapie poszukiwania działki. Nie jest łatwo cokolwiek znaleźć. Powodzenia w budowie i mam nadzieję do zobaczenia.
No u nas to ciężko z działkami. Zapraszam na budowe, wiazary za 2-3tyg beda to mozna na zywo zobaczyc.
....... czekamy na fotki z konstrukcja dachu.
Ja też czekam na info. Bo chcę podjechać i zobaczyć jak to wygląda.
Niestety konstrukcja bedzie dopiero 3-7 listopad. Tez myslalem ze juz bede sie mogl cieszyc no ale niektorych zeczy nie pospieszymy i nieprzeskoczymy. Jak tylko cos sie bedzie dzialo to dodam zdjecia.
W oczekiwaniu na montarz wiazarow chcialem wykorzystac "urlop" zajalem sie uporzadkowaniem terenu. Roboty bylo wiecej niz sie spodziewalem ale efekt ok. Koparka walczyla 6h z wykopaniem korzeni, niektore byly naprawde ogromne.
Bylo tak:
[attachment=1958]
[attachment=1959]
[attachment=1960]
Na zdjeciach wygladaja na male drzewka, ale takie nie byly:/

Teraz jest tak:
[attachment=1961]
[attachment=1962]
[attachment=1964]
[attachment=1964]
[attachment=1965]
[attachment=1966]
[attachment=1967]
[attachment=1968]

Jeszcze nie jest wyrownane "na gotowo" bo bedzie kopane pod ogrodzenie wiec szkoda roboty.
świetna robota, dom prezentuje się rewelacyjnie, działka również w bardzo fajnym miejscu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7