Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Cierpisz-dziennik budowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Zgadza sie. Okap wydluzony na 90cm
(19.12.2017, 12:50)santaDe napisał(a): [ -> ]
(19.12.2017, 00:25)jarekcislo1 napisał(a): [ -> ]Ależ to okno narożne będzie bombowo wyglądać ! Big Grin

No mam taka nadzieje Smile

Będzie, będzie Smile  Miałem okazję widzieć jak to wygląda w gotowym domu (co prawda z innego projektu) i powiem że różnica do tradycyjnego okna jest OGROMNA. Co do estetyki to wiadomo, nowoczesny akcent ale najbardziej korzysta na tym pomieszczenie bo jest pięknie doświetlone. W moim projekcie który jest w trakcie adaptacji też jest taka zmiana.
Siema. Prace powoli do przodu. 3 dni po okolo 6h i zrobione w 4 osoby na spokojnie.  Dachowka bedzie Actua 10. Jak zdaze teraz to zamontuje jeszcze laty kalenicowe.
Świetna robota, jestem bardzo ciekaw jak będzie się prezentować ta dachówka
Jaką dałeś membranę?
(03.01.2018, 10:22)marcinur napisał(a): [ -> ]Jaką dałeś membranę?

Aveline Platinium 185g/m2
Nie boisz sie klawiszowania plaskiej dachowki? Jak bedzie ukladana kreska w kreske czy na mijanke?
(04.01.2018, 15:21)spedek1 napisał(a): [ -> ]Nie boisz sie klawiszowania plaskiej dachowki? Jak bedzie ukladana kreska w kreske czy na mijanke?

Napisalem o tym watek na forum co myslicie na temat dachowki plaskiej. Laty mam idealne rowne. Rozmierzone wszystko dobrze.podzczas lacenia  pod 3 szt podlozylem jedynie po 3-5mm. Reszta idealnie rowno. A czy na mijanke czy nie to wyjdzie dopiero jak bede mial wiecej dachowek. Ten model dachowki jest niby najbardziej pewny. Widzialem wlasnie taki dach i wyglada super. Odrazu z zona chcielismy plaska dachowke dlatego decyzja padla na taka co najpewnoejsza choc cena odpycha... Ale czego sie dla zony nie robi... Hehe
Byłam dziś z mężem na oględzinach ;-) SUPER SPRAWA! Co zobaczone na żywo, to jednak na żywo! Dziękujemy raz jeszcze za możliwość odwiedzin!
Witam jaka masz powierzchnię dachu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7