Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Nowe Grabie - dziennik budowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łapka w górę za pomysłowość!
I o właśnie taką odpowiedz mi chodziło treściwie i na temat, wszystkie odpowiedzi udzielone i co najważniejsze podane koszta jakie poniosłeś do tej pory tak to ja mogę coś planować. Z niecierpliwością czekam na kolejną   porcję zdjęć z lania ławy i oczywiście WSZYSTKICH KOSZTÓW.   Big Grin
Mam pytanie skąd bierzecie takich tanich architektów do adaptacji projektu? u mnie w okolicy ceny zaczynają się od 2000 zł, a wrysowanie wszystkich przyłączy i projekt szamba następne 2000 zł?
To bardziej będzie ci się opłacało na drugi koniec Polski jechać... Po 4 tys to wiara dostaje gotowe papiery do pozwolenia na budowę z projektem
Brawi za patent z pozbyciem się wody Smile
Ława zalana w sobotę, dziś już rozszalowana.
Z racji ławy 60cm zamówione było 9m3 bo z wyliczeń wyszło 8,7 więc z lekkim zapasem.
Pierwsza reakcja kierowcy gruchy jak zobaczył budowę była taka że nie ma szans że tu wejdzie 9m3 i żebym szukał miejsca gdzie ma resztę wylać.
No i co się okazało że zbrakło na jeden komin.
Wygląda na to że będzie trzeba w betoniarce ręcznie urobić.
Swoją drogą jestem prawie pewien że betonu nie było tyle ile powinno.
Poniżej kilka fotek:
[attachment=1853]
[attachment=1854]
[attachment=1855]
[attachment=1856]
Piękna praca a ja jak zwykle pytam o KOSZTA???
I czy sam wylewałeś czy ktoś ci pomagał czekam na kolejne relacje powodzenia trzymam kciuki. Smile
(04.07.2017, 21:54)przemierz napisał(a): [ -> ]Piękna praca a ja jak zwykle pytam o KOSZTA???
I czy sam wylewałeś czy ktoś ci pomagał czekam na kolejne relacje powodzenia trzymam kciuki. Smile

Beton kosztował 2100zł.
Do wylewania poprosiłem kolegę o pomoc, tato potrzebował wolny weekend.
Brawo Ty! Trzymam kciuki. Uda się Smile
Czy ta butla z gazem w zasadzie nie daleko domu nie była problemem przy pozwoleniu na budowę?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10