Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Kosztorys domu a kredyt hipoteczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Chciałem zapytać czy ktoś z forumowiczów robił kosztorys dla budynku Pana Łukasza dla celów oszacowania wartości nieruchomości dla banku aby móc określić zdolność dla kredytu hipotecznego?
Pozdrawiam Kamil
Info będę miał 30 czerwca jak do tego podejdzie bank
A do jakiej kwoty planujesz kredyt i w jakim banku? Pytam bo każdy bank ma inny kosztorys do wypełnienia. 
My zrobiliśmy kosztorys dla banku PKO BP i dostaliśmy kredyt na budowę  Big Grin
Raczej PKO BP , ale złożone wnioski do 3 banków, planujemy 280 tys. A Tobie ile dali ??
My z banku wzieliśmy 230.000 - był dla nas najbardziej przyjazny  Big Grin
diablateczko, jeśli można zapytać, to jak szacujecie - na jaki stan wam wystarczy tych pieniążków?
Nie orientuje sie w kredytach - możesz powiedzieć tak mniej więcej na ile lat taki kredyt i ile trzeba oddac w sumie?
W przyszłości też byśmy chcieli wybudować ten domek (działka jest) i tak narazie "rozpoznaje temat".
To wszystko zależy w jakim standardzie to zrobi i ile sam zrobi. My będziemy brali miedzy 260-270 tys.
Jak narazie pieniżków nam wystarcza - wegług naszego założenia -na to co do tej pory jest zrobione,  Smile myślę że w 200.000 zamkniemy się ze wszystkim, tzn.aby już zamieszkać - dodatkowo jeszcze tylko musimy zapłacić za elektrykę i kanalizacje podwykonawcom a już resztę zrobimy sami i to nas ratuje, że nie trzeba będzie płacić podwykonawcom Smile
kredyt wzieliśmy na 20lat, rata wyniesie ok.1500, i dodatkowomamy do spłaty ok.90.000
Ja sam akurat elektrykę i hydraulike zrobię. Jedynie z murowania itd to jestem slaby. Nie wszystko można potrafić.
Co do kredytu Bank Spółdzielczy ma dobrą oferte Nam proponowali 200tys rata 1400 na 20lat plus taki ze tylko 50tys odsetki ....
Stron: 1 2