Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: etap 1 - fundament
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Gratulacje postępów prac, widać, że robota idzie szybko i sprawnie. Czyli jednak zrezygnowałeś z płyty fundamentowej i robisz fundament standardowy jak wszyscy...
(27.04.2018, 20:28)wind7 napisał(a): [ -> ]Gratulacje postępów prac, widać, że robota idzie szybko i sprawnie. Czyli jednak zrezygnowałeś z płyty fundamentowej i robisz fundament standardowy jak wszyscy...

tak, kupiłem inną działkę na której nie muszę robić płyty....
powoli fundamenty pną się do góry.... ciężka praca, bloczki nierówne... jakby można było klnąć na forum to bym więcej napisał Smile Tongue
Masz ładne tempo Wink
Ile osób pracuje na ten efekt?
Jakie wcześniejsze doświadczenie w budowlance?
(30.04.2018, 22:18)Michał G. napisał(a): [ -> ]Masz ładne tempo Wink
Ile osób pracuje na ten efekt?
Jakie wcześniejsze doświadczenie w budowlance?
Ja z ojcem. Amatorzy, samouki   Big Grin
Bazujemy na materiałach Łukasza i dziennikach pozostałych...
murowania ciąg dalszy
... cisza w innych dziennikach to ja wrzucę postępy prac. Na fundament poszło 726 bloczków 14x25x38, 40 worków cementu (równa tona), 7 wiader dysperbitu po 20kg (gruntowanie plus dwie warstwy)...
Też mam 6 warstw bloczków.
Ale bloczki miałem 12cm, a Ty piszesz o tych wyższych - 14 cm.
Mi poszło chyba 677 bloczków i 24 worki cementu.
Widzę, że słupy już wylałeś. 
Nie zwalniasz tempa! Smile
Witam
Słupy w części ściany fundamentowej wylewaliście sami z betoniarki czy gotowym betonem z gruchy?
Słyszałem niedawno opinie że we własnym zakresie nie można uzyskać odpowiednio wytrzymałego betonu Huh
A z kolei nie bardzo chcą gruchą przyjeżdzać np. z 0,3 m3 na pokładzie Tongue
(09.05.2018, 06:25)yuras napisał(a): [ -> ]Witam
Słupy w części ściany fundamentowej wylewaliście sami z betoniarki....
Sami według przepisu na beton b20 który był na opakowaniu cementu
Stron: 1 2 3 4