Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: okolice Białegostoku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Na Podlaskie przyszła zima - zdjęcie z przed kilku dni
[attachment=4406]
[attachment=4407]
Witam. Chciałbym się zapytać ile poszło kasy na ten stan ewentualnie jaki przewiduje Pan koszt postawienia takiego domu z garażem (ssz)?? Mam więcej pytam jeśli miałby Pan chwilkę czasu chciałbym je zadać tak bardziej na pw
Mało osób kryje blachodachówką więc małe podsumowanie mojego dachu. Nachylenie 25st. Dach w domu jak w oryginale + garaż 48m. Na dom zamówiłem 240 modułów blachodachówki panelowej REN . Zużyłem 239modułów, na złom sprzedałem w sumie 57kg odpadków (około 50kg pochodziło z blachodachówki). Czyli odpad 5,7%. Koszt całkowity jak kogoś interesuje mogę podać na PW.
(19.11.2018, 21:07)karoll20 napisał(a): [ -> ]Na Podlaskie przyszła zima - zdjęcie z przed kilku dni

Zastawiłeś okno gazobetonem, czy zamurowałeś?
Tesc sprzatajac wpadl na pomysl zastawienia scinkami z murowania
Podłoga na strychu, styropian na elewacje i podłogę, elektryka w 90%. Chyba zaczynamy przerwę zimową.
[attachment=4691][attachment=4692][attachment=4693]
Bardzo fajnie, ja zamiast garazu chciałbym zrobić senioratkę (szerokie na 3 m). jestem ciekaw jakie są koszty na dzień dzisiejszy.
Witam też jestem zainteresowany tym projektem , mieszkam w Białymstoku , mam pytanie gdzie były zamawiane wiązary na wasz dom.
Wiązary zamawiane w okolicach Mławy woj. Mazowiecie
Stron: 1 2 3 4