Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dziennik budowy - Pszczyna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Takie ceny w regionie. Znalazłem jednego za 28 zł, ale firma kogucik, której bym nie zaufał. Wolałem dopłacić i być pewien tego, że robota będzie zrobiona dobrze. 380 metrów wyszło ponieważ nie odliczali żadnego otworu okiennego, a w zamian tego nie doliczali również dodatkowych pieniędzy za obróbkę wokół okien. Każda lepsza firma u nas w regionie działa w ten sam sposób, bo obdzwoniłem wielu. Dodatkowo Ci, którzy mi robili to byli z polecenia od znajomego, więc tym bardziej było warto Smile
Dokładnie takie ceny w regionie... w Rybniku miałem wycenę na 12 tysięcy....
Opóźniły nam się prace hydraulika przy podłogówce. Styropian dojechał już w sobotę, tuż po świętach wchodzi hydraulik, a posadzkę lejemy z pierwszym tygodniem stycznia.

[attachment=4587]
Wybór EPS80 świadomy, czy przypadkowy?
Dlaczego nie EPS100?
Takie zalecenie hydraulika, do którego się ustosunkowałem.
Niestety wszytko posunęło się o kolejne dwa tygodnie i dopiero dziś została ukończona podłogówka. W przyszłym tygodniu lejemy posadzkę.

[attachment=4640][attachment=4641][attachment=4642][attachment=4643][attachment=4644][attachment=4645][attachment=4646][attachment=4647][attachment=4648][attachment=4649][attachment=4650][attachment=4651]
Wylewka gotowa. Dogrzewamy.

[attachment=4699]
Witaj. Mozesz powiedziec Ile dokladnie wyszlo Ci piasku zasypowego przy 2 warstwach bloczkow wiecej ? Dzieki
Witam, mógłbys powiedzieć jaki całkowity koszt do tej pory? Dzięki
(31.08.2018, 11:33)Szpyrek napisał(a): [ -> ] lesiopesio nie mów że wybierasz gaz jakoś sposób ogrzewania? Budować się na ślonsku i nie palić wunglem to mała profanacja xD

Większość węgla na śląsk przyjeżdza z Ukrainy. To co na Ślasku wydobywają to nie starczy na palenie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8