Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: okolice Białegostoku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam wszystkich forumowiczów. 
W końcu mam trochę czasu aby dodać informacje na temat budowy domu z projektu domza150tysiecy.pl. Dom o wymiarach standardowych + garaż 4 szerokości i 11m długości. Architekt się uparł aby robić wieniec nad 5 warstwami bloczka betonowego. Poza tym standardowo jak w projekcie. No poza rozkładem pomieszczeń które mocno zmieniliśmy. Budowę rozpocząłem w lipcu a aktualnie zajmuje się kryciem dachu. Ściany nośnie zlecone, reszta system gospodarczy.

[attachment=4269]
[attachment=4270]
[attachment=4271]
[attachment=4272]
[attachment=4273]
[attachment=4274]
[attachment=4275]
[attachment=4276]
[attachment=4277]
[attachment=4278]
[attachment=4279]
[attachment=4280]
[attachment=4281]
[attachment=4282]
[attachment=4283]
[attachment=4284]
[attachment=4285]
[attachment=4286]
[attachment=4287]
[attachment=4288]
[attachment=4289]
[attachment=4290]
[attachment=4291]
[attachment=4292]
[attachment=4293]
fajnie to wygląda, rozumiem że kanał gotowy - robiony podobnym systemem jak zbiornik na szambo?
tak, kanał prefabrykowany 5,6x1,2 (wewnątrz 536x100)
Fajny rozklad pomieszczen , no i garaz, to jest to czego mi brakuje .Można by było zdjęcie od przodu?
Witam
Ile kosztowała adaptacja projektu z tymi wszystkimi zmianami? Pytam bo w naszych stronach adaptacja bez zmian 1200 a z gruntownymi zmianami typu zmiana rozkładu ścian w środku oraz co za tym idzie wszystkich instalacji to juz kwota 5tys. (wychodzi już z tego projekt indywidualny)
[attachment=4333]

co do adaptacji to zagospodarowanie terenu, dorysowanie garażu, zmiana rozkładu ścian, projekt przyłącza wody i gazu to razem 5500. Jak szukałem architekta to wyceny nawet 8500 słyszałem.
Wiem, że to przedsięwzięcie życia i podziwiam zaangażowanie, ale ten garaż zupełnie nie pasuje do bryły domu.
To moja osobista opinia i tyle.
Pozdrawiam

Edytuje ten post ponieważ zdałem sobie sprawę z tego, że nie wiem wszystkiego. Przecież to dopiero "półprodukt".
Chętnie zobaczę wykończoną elewację.
Na etapie adaptacji widziałem różne wizualizacje (z garażem na równo, z dachem kopertowym na całości, z dachem doklejonym itp) i zdecydowałem że taka opcja najbardziej mi się podoba.
Mi też się podoba. A tak na prawde elewacja zrobi robotę. Pozdrawiam
Stron: 1 2 3 4