Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
#71
Ja gości nie przyjmuję od momentu jak mi któryś przez płot przeskoczył i wykrzywił siatkę ...
A co do twojej budowy to ładnie idzie do przodu ssz za Tobą. dziękuję za relację z budowy   ,Smile
Odpowiedz
#72
O i dlatego wolałem usunąć dziennikSmile
Odpowiedz
#73
Lubin szkoda że usunąłeś dziennik miałeś ciekawy dziennik... moŻe wystarczyło usunąć lokalizację...
Odpowiedz
#74
ja przyjmuję ale tylko za moją wiedzą ale nie jeśli ktoś wchodzi do środka bo akurat otwarte, bo równie dobrze może to być potencjalny złodziej badający teren (i tak odwiedziny bez kontaktu będą traktowane) i niestety może się to dla kogoś źle skończyć zarówno ja jak i ktoś z moich znajomych gdyby zobaczył kogoś tam bezemnie mógł by zareagować w różny sposób bo mam złe podejście do takich zachowań
Odpowiedz
#75
(12.12.2018, 20:41)radzio napisał(a): Lubin szkoda że usunąłeś dziennik miałeś ciekawy dziennik... moŻe wystarczyło usunąć lokalizację...

Może wystarczyło. Ale drażniło mnie już jak ktoś przyjeżdżał bez zapowiedzi albo wchodził bez pytania jak mnie nie było. Do dziś wchodzą ale tylko Ci co kradną ale z nimi inaczej się rozliczam.
Odpowiedz


#76
Ludzie to mają tupet Sad Ja nie oglądałem jeszcze u nikogo, bo mi nawet głupio zapytać, a co dopiero bez pozwolenia przyjeżdzać, ale to kwestia wychowania.................znaczy braku
Odpowiedz
#77
Czas na radykalny krok. Usunąłem mapę planowanych inwestycji, czyniąc nas wszystkich
anonimowymi budującymi. Mam nadzieję że pomoże to userom w podjęciu decyzji
o zakładaniu i prowadzeniu dzienników budowy. Wypowiedzcie się na ten temat.
Łukasz jak tu wpadnie pewnie mnie zabije, ale trzeba było zrobić to już dawno. Sprawdźcie
czy przez przypadek nie podawaliście gdzieś lokalizacji. Od teraz jak kto chce to na pw.
Publiczne podawane adresy będę usuwał.
Lubin prośba do ciebie o zgodę na powrót
twojego dziennika budowy. Mało tego na naszym forum, a lubiłem do ciebie zaglądać.
Tak samo do Dominiki, Moniki i innych.
Odpowiedz
#78
(13.12.2018, 23:31)sierzant napisał(a): Łukasz jak tu wpadnie pewnie mnie zabije,

Dokładnie to samo pomyślałem. Trochę to sprzeczne z polityką firmy Łukasza - zależy mu przede wszystkim, żeby promować ten projekt.
A swoją drogą, szkoda że Łukasz teraz już tylko "wpada" na forum.
Powinien tu być cały czas - o czym już kilka dni temu ktoś pisał. W końcu "pańskie oko konia tuczy"...
Odpowiedz
#79
Michał a nie wydaje ci się że wóz albo przewóz.
Albo forum się rozrasta, albo połowa postów
będzie dotyczyć włamań i wtargnięć na teren budowy.
Powiedz uczciwie czy dyskusja którą prowadzicie
w tym wątku zachęca kogokolwiek do prowadzenia dziennika.
"Świeżak" się naczyta, pomyśli, "po co mi ten pasztet". I będzie miał
rację.Niech będzie mapka, ale bez szczegółowej lokalizacji. Sam doświadczyłeś
"wizyty" nie podając adresu. Można, można. I tego nie unikniemy. Ale niedługo
dojdzie do tego że zamiast budować przyjmować będziemy zorganizowane wycieczki
gapiów.Trzeba to ograniczyć.Ilu tak jak ja nie prowadzi dziennika z tego powodu.
A przecież zdjęcia i kosztorys prowadzę na bieżąco.
Odpowiedz
#80
Ja mam lepszy pomysł. Zacznijmy kasować po 100 zł za wizytę na budowie od osoby. Nazbiera się na coś fajnego do domu Big Grin
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu