Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zacząć?budowe domu za 150tys
#10
(13.03.2017, 21:42)johny_szczecin napisał(a): W powiecie polickim pod szczecinem zalatwiam juz wszystko 2,5 roku. Moze za 2 tyg bede mial pozwolenie. Jak slysze ze ktos zalatwil w pol roku to zazdroszcze. W jednym powiecie jest babeczka co zalatwia w miesiac!!! Slyszalem od klientow juz kilku ze to prawda, bo to stara wyjadaczka co pracowala w urzedzie. Szczerze to ja bym nie oszczedzal 1000 czy 2000 na architekcie czy kierowniku co to wszystko pozalatwia bo to jest w moim wypadku juz cyrk. Sama faktycznie zacznij od wypisu z miejscowego planu. Zapewnienie dostaw wody, pradu, gazu. Podobno zjazdu juz nie trzeba ustalac, ale chyba nie we wszystkich przypadkach. Zalezy na jaka droge bedzie zjazd. Sprawdz ksiegi wieczyste bo potrafia tam byc babole. Moze sluzebnosc drogi bedzie trzeba ustanowic itd. Kazdy przypadek jest inny i kazdy urzad.

Mój kierownik budowy pracuje w urzedzie miasta i ma tam wtyki i tyle , wszystkie pozwolenia załatwia dosłownie w 1 miesiąc więc nie ma co marnować sil i lepiej dać 600zł i mieć to z głowy ,prawda? pewnie ,że tak !

Czytajcie dokładnie to co piszemy ! jony szczecin ma rację ! ja odnośnie drogi mam wszystko w akcie notarialnym jestem w częśći jej właścicielem ,księgi wieczyste sprawdzone i wszystko ok. Więc proszę nie piszmy głupot i nie wprowadzajmy forumowiczów w błąd !
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu