Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od czego zacząć?budowe domu za 150tys
#14
(13.03.2017, 21:58)tarkins napisał(a):
(13.03.2017, 21:56)czarny286 napisał(a):
(13.03.2017, 21:50)deeropolskie napisał(a): No przy warszawie i tak tanio mnie w opolskim gdzie bieda i bezrobocie duże za adaptację 2700  i jeszcze za mapki dodatkowo, i kier bud 1800-2000 a juz ze 3 pytalem albo jakas zmowa cenowa albo sam nie wiem,  z 3 lata temu jak zaczynalem sie w temacie rozgladac to jeden sie za adaptacje 2000 cenil ale po rozmowie w 4 oczy stwierdziem ze nawet bym go za 500 nie bral. Bo pewnie dal by i tak z czys ciala... nie zrobił na mnie dobrego wrażenia.... mnie musi zachęcić wiedza i zaangażowaniem. Dalej szukam. A wycena robocizny za sos to też jak kilku prowadzących firmę pytałem to się nawet kosztorysu przygotować nie chciało tylko teks że od-do I rozbieżność taka że po wiedzy 15.000 i jak Holera pytam się  mam się zdecydować bo sam wykonawca się określić nie potrafi. No ja na pewno się nie zdecyduje w ciemno. Na szczęście już zdecydowałem że zacznę sam chyba że piony mnie przerosna to wtedy zacznę się martwić, ale liczę że Podolam

Ja z mioim doświadczonym kolegą budowlańcem będe robił fundamenty w raz  wylaniem hudziaka a sciany i dach zlecę komuś bo poprostu nie mam czasu i sytuacja mnie zmusza . Dodam , że za stan surowy zamknięty domku z poddaszem użytkowym biorą u nas 32 tys. Za same fundamenty 10 tyś . Fundament plus sciany 26 tyś ! tak to wygląda.

Ja mam wyceniono prace SSO bez krycia dachy na 20 tys

O to nie zła cena.Czyli za sciany by wychodziło 10 tys ? to nie za dużo ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu