Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Etap IV - Zbrojnia oraz wylewka betonu B25
#4
(03.04.2017, 07:35)Wojtek napisał(a): Miałeś już wcześniej styczność z budowlanką? Piszesz, że "my" wykonaliśmy. Tzn. w ile osób pracujecie? Pytam, ponieważ, efekty są zaskakująco dobre i dość szybkie jak na pracę popołudniami tylko. Wszystko równe,czyste itd. jak u Łukasza Smile Jest to efekt doświadczenia w budowlance, czy efekt laika, który dba o szczegóły?

Piszę, że My wykonaliśmy bo przy pracach pomagają mi: teściu (laik budowlany ale z 3 domy już postawił - jeden nawet widać w  oddali na zdjęciach Wink  ) , mój tata (również laik ale też przy kilku budowach towarzyszył) , wujek i czasami szwagier. Głównym powodem jednak dla, którego piszę "My" jest fakt, że żona opisuje postępy a ja jej zdaję sprawozdania z prac i odpisuje na komentarze (jest to spowodowane brakiem wolnego czasu) Tongue .
Sam osobiście jestem laikiem budowlanym ale zanim podjąłem się budowy dużo czytałem i oglądałem filmików Łukasza i nie tylko. Do tego oczywiście korzystam z rad ojca i teścia. Dzięki za docenienie naszych starań, jak robić to porządnie Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Etap IV - Zbrojnia oraz wylewka betonu B25 - przez Leszek85 - 04.04.2017, 22:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu