Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - okolice Bolesławca
#30
Dzieki za info.

Samego projektu ekstra przyłączy nie zlecałem a architekt mi naniósł wod-kan/gaz/prąd na podstawie warunków technicznych na plan zagospodarowania no i dodatkowo mam do tego projekt wewn. instalacji gazu (jest narysowane gdzie są skrzynki). I teraz nie bardzo wiem czy te projekty będę musiał zlecać ekstra (skoro są w projekcie instalacji wewnętrznych, instalacje zewn. na mapce plus warunki techniczne)

Dla mnie jest to trochę masło maślane ale jak zobaczyłem pieczątkologie do pozwolenia to w wiele rzeczy jestem w stanie uwierzyć. Dopóki ta cała klika pieczątkowców trzepie na tym kasę to chyba się to nie zmieni...

Muszę odpytać o to architekta bo każdy tłumaczy pewnie dobrze ale nie zawsze pytający potrafi przedstawić co ma a czego nie. Dla mnie projekt przyłącza to jego trasa po działce, punkty charakterystyczne (budynku, skrzynka) no i materiał ale to wszystko określają warunki techniczne. Znowu w internetach ludzie to mają opakowane w osobne teczuszki z przekrojem schematem połączenia +np jak jest woda to schematem licznik zawór itd.
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Dziennik budowy - okolice Bolesławca - przez sierzant - 21.02.2018, 09:31
RE: Dziennik budowy - okolice Bolesławca - przez graucho - 21.02.2018, 15:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu