Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
konstrukcja sufitu jak wykonać ?
#3
generalnie największy problem jest w salonie, pół salonu wiązary idzie w jedną stronę i pół w drugą, Łukasz z filmu jaki nagrał wychodzi że właśnie tak dawał 1mx1m, tj. 1m profile od siebie , 1m wieszaki od siebie....jeśli bym tak zrobił to byłoby idealnie ponieważ tak na prawdę w salonie i kuchni nie musiałbym robić żadnej konstrukcji dodatkowej. ŁB dał jeszcze wełnę , ja planuję pianę choć jeszcze się waham. Wg Rigips i Knauf kart technicznych profile max od siebie powinny być 100 cm wieszaki natomiast max 90 cm , także na styku, wiadomo że lepiej gęściej , też bym tak wolał ale wtedy komplikacje dodatkowe w zrobieniu tej konstrukcji dodatkowej.

Myślałem też o tym że można byłoby kręcić noniusze po dwóch stronach belki wiązara tam gdzie profil idzie prostopadle do wiązara a tam gdzie idzie wzdłuż robić np. co 70 cm wieszaki.

Drugim pomysłem jaki mam to żeby dać gęściej profile w miejscu salonu gdzie idą prostopadle do wiązara, a tam gdzie równolegle po prostu wieszaki gęściej i tyle , ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Konsultowałem ten temat z Krzyśkiem z kanału remont for you i on mi powiedział że dla siebie spokojnie by tak zrobił 1mx1m, przy pojedynczej płycie i pianie na górze.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
konstrukcja sufitu jak wykonać ? - przez adiLBN - 29.10.2020, 14:46
RE: konstrukcja sufitu jak wykonać ? - przez adiLBN - 30.10.2020, 11:48
RE: konstrukcja sufitu jak wykonać ? - przez adiLBN - 03.11.2020, 11:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu