Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gorzów Wlkp. - Adaptacja projektu
#5
(30.01.2018, 12:35)matjar92 napisał(a): Dzięki za konkretną odpowiedz, ja planuje budowę w Skwierzynie.
I szukam właśnie kogoś do adaptacji.
A powiedz ta zmiana układu pomieszczeń to taka spektakularna czy zmniejszenie korytarza tylko?
Bo przyznam że mam dwie wersję przeróbek jedna to wspomniany korytarz na rzecz pokoi a drugi to już "wolna amerykanka"
i zmiany takie żeby oddzielić część dzienna od prywatnej. Stąd moje pytanie za jak duże zmiany układu te pieniądze ?
U nas gaz odpada, dach zostaje jak w proj. także wydaje się nie wiele zmian.

Witam. W cenie adaptacji u pani Drewnowskiej kombinowałem sobie na wszystkie sposoby i warianty w usytuowaniu pomieszczeń, a do tego doprojektowany jest garaż i kotłownia przeniesiona właśnie do niego, więc zmiany z tego wynikające są dosyć spore. Starałem się jednak na ile to było możliwe zachować w miarę oryginalne położenie pomieszczeń za wyjątkiem tych które z racji dobudowy garażu należało przenieść. Zrezygnowałem z jednego komina i nieznaczne przeniesiony został drugi z powodu narożnego kominka który będzie w części spiżarni. Tak naprawdę to musimy być jedynie pewni gdzie będą łazienki, toaleta ,kuchnia i kotłownia z racji tej że trzeba zrobić podejście wody i kanalizy w punkt, a układ pozostałych pomieszczeń, ich rozmiar itd. można zmienić "w ostatniej chwili" i nie potrzeba do tego architekta a jedynie kier budowy.
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz




Wiadomości w tym wątku
RE: Gorzów Wlkp. - Adaptacja projektu - przez gregorrek - 30.01.2018, 17:23
RE: Gorzów Wlkp. - Adaptacja projektu - przez plats - 27.12.2023, 09:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu