Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geodeta koszty
#1
Ja płaciłem następująco:

- mapa do celów projektowych 500
- wytyczenie budynku 600

Za inwentaryzację powykonawczą bierze 800.

Szukając geodety porównywałem cenę mapy. Proponowali od 500 (na rękę) do 1000 netto Wink
Nie orientuję się na temat wytyczenia przyłączy...
Odpowiedz
#2
U mnie wytyczenie przez "kolegę" u którego pracowałem 6 lat 450zł u pierwszego lepszego geodety w mieście 400zł. Także nie zawsze jest taniej u znajomych.
Odpowiedz
#3
(05.04.2018, 16:27)Lubin napisał(a): Ze znajomymi zawsze wychodzi się dobrze ale tylko na zdjęciuSmile

pracowałem w tym zawodzie i kasowanie więcej niż 100zł za wytyczenie jednego punktu to złodziejstwo, geodeci tej roboty (w praktyce) nie zgłaszają w urzędzie i nie robią operatu (nie ma dodatkowego kosztu) dane do wytyczenia dostają w adaptacji a wytyczenie samo zajmuje max godzinę w przypadku tego projektu.
Odpowiedz
#4
Mi geodeta powiedział 700zł za wytyczenie zgodziłem się bo geodeta z polecenia. Zanim zrobił mapkę to gadałem z nim na temat wytyczenia że jak coś naniesie na ławy drutowe i nie było problemu. Po zrobieniu mapki zostawiłem mu 200 zł zaliczki i wchodząc na temat ław drutowych usłyszałem słowa ,,dogadamy sie'' jak przyjedzie i powie że będzie chciał dopłatę do tych 700zl bo naniesie mi na ławy to odrazu gościa pogonie bo to są jakieś żarty ugadujesz się z kimś a później takie akcje.
Odpowiedz
#5
U mnie lubelskie:
-mapa 350zł
-wytyczenie 600zł
-inwentaryzacja 1200zł
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu