Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Służewo 2018
#41
(27.08.2018, 22:51)MateuszK napisał(a): artysta haha widać że chwilowy brak zajęcia a można by już zająć się działówkami i kominami
No wlasnie nie moznaby zajac sie dzialowkami i kominami, haha. Dlaczego? Wkrotce sie dowiecieSmile
A wiec...pomalu, ale do przoduSmile
Odpowiedz
#42
Siema. Wtorek (28.08.2018)- 1.5h.
Folia kubelkowa zamocowana, przysypana od dolu piachem po to, zeby jej czasem nie zwialo po prostuSmile
Fotorelacja:
   
   
   

Na koniec taka sentencja mi sie dzis nasunela...jesli planujecie swoja budowe znajdzcie chwile czasu i poszukajcie zalaczonej do niej ulotki i sie z nia zapoznajcie albo idźcie od razu do lekarza, ponieważ swoja budowa uzaleznia strasznie..Smile ja niestety nie mialem czasu na szukanie ulotki ani na lekarza i jest jak jest.....pozdrawiam Smile
Pomalu, ale do przodu Big Grin
Odpowiedz
#43
hehe kolejne uzależnienie mi nie zaszkodzi Smile
A Twoje jest zajebiste, znaczy dobrze Ci to idzie Smile
Odpowiedz
#44
Patrząc na fotki zastanawiam sie nad jednym. Folia kubełkowa ma u samej góry zwykłą folie bez kubełków (ostatnie 10cm) Pytanie czy to właśnie jest miejsce na listwę systemową i przycinanie powinno odbywać się tylko z dołu po kubełkach? Czy może to nie ma żadnego znaczenia i listwa może śmiało iść na przycięte od góry kubełki? Łukasz ostatnio pokazał że przycinał od góry i na to listwa więc zapewne tak to się robi i pewnie dając listwe na płaską folie nie będzie tej wentylacji?

I jeszcze jedna sprawa zastanawiam się czemu Łukasz na ostatniej budowie pod Warszawą dał styropian na fundamenty z 5cm niżej niż górny poziom ławy? I to mając możliwość docięcia na wymiar każdej tafli styropianu docinał niżej. Listwa systemowa i tak przyszła na styropian a ta szpara nie wiem czemu tak? Żeby się styropian nie niszczył podczas zasypu? Jedynie to przychodzi mi na myśl. Rozumiem że u Ciebie styro fundamentowy jest wyżej bo + jednen bloczek i dopiero na wysokości posadzki będzie przejście i cokół. To pytanie bardziej o ostatnia budowe Łukasza pod Warszawą. Oni tam zawsze dają styropian do wysokości ostatniego bloczka betonowego ale tym razem docinki szły nieco niżej.

Czy ekipy od dociepleń zawsze potem w takich sytuacjach doklejają te brakujące paski styro cienkiego żeby przejście na grubszy było równo z wysokością posadzek czyli górna warstwa pierwszego bloczka? czy może lecą od tego poziomu gruby styropian i cokół jest wtedy niżej ?
Odpowiedz
#45
Zrobią tak jak klient chce.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz


#46
Siemanko. Niedziela 2.09.2018.
Weekend sie konczy. Chcialem zamowic kopare na sobotę, ale sie nie udalo, wiec pomyslalem, ze skoro moge być budowniczym, to sprobuje popracowac jako koparkowy. 
Sprzet...? Taczka..Smile jakos to idzie..ale jak to mowia "ciężko jest letko zyc" Smile
Pomalu, ale do przodu i nie zalamujemy sie, pozdrawiam Big Grin Big Grin
   
   
   
   
Odpowiedz
#47
zasypujesz dookoła wszystko piaskiem?
Odpowiedz
#48
Piaskiem zasypowym zasypuje na rowno z terenem, jaki jest. Potem na wyrownanie przyjdzie ziemia wybrana z wykopuSmile pozdrawiam
Odpowiedz
#49
Witam. Na początek świetna robota!
Mnie ciekawi czas jaki potrzebowales na wykonane dotychczasowych robót. Miną ze 9tydzien jak prowadzisz dziennik stad pytanie: pracujesz codziennie po pracy i weekendy i w ile osób ? Nie pytam szczegolowoSmile tylko zazwyczaj bo uwazam to za dobry wynik!
P...do przodu.
Odpowiedz
#50
(02.09.2018, 23:14)ptakos12 napisał(a): Witam. Na początek  świetna robota!
Mnie ciekawi czas jaki potrzebowales na wykonane dotychczasowych robót. Miną ze 9tydzien jak prowadzisz dziennik stad pytanie: pracujesz codziennie po pracy i weekendy i w ile osób ? Nie pytam szczegolowoSmile tylko zazwyczaj bo uwazam to za dobry wynik!
P...do przodu.
Siema. Dokladnie tak jak piszesz, dzialam po pracy i w weekendy, ale tez nie zawsze, pozdrawiam
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu