Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dziennik budowy - miejscowość Krośnice (II budowa)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Witam. Mocowali u ciebie "skrzynkę" rolety do wieńca? bo widzę tylko pianę.
(25.03.2018, 22:52)lukas0685 napisał(a): [ -> ]Witam. Mocowali u ciebie "skrzynkę" rolety do wieńca? bo widzę tylko pianę.

Oczywiście, że tak.
jakie są orientacyjne koszty na budowę tego domu z garażem?
(26.03.2018, 18:01)pajaczek111 napisał(a): [ -> ]jakie są orientacyjne koszty na budowę tego domu z garażem?

Wg moich wstępnych wyliczeń 300 tys z wyposażeniem. Jak będzie zobaczymy.
Wszystko zależy z jakich materiałów, jaki dach, ile zrobisz samemu, itd.
Wydaje mi się, że kamera lepiej oddaje wygląd budynku:
https://www.youtube.com/watch?v=TyUVZtGsnZw
Dopiero teraz miałem przyjemność obejrzeć odcinek. Przyznam, że robi wrażenie. Ciekawi mnie tylko gdzie będą schody na ten piękny stryszek z oknem szczytowym?
(12.04.2018, 22:21)slawosz napisał(a): [ -> ]Dopiero teraz miałem przyjemność obejrzeć odcinek. Przyznam, że robi wrażenie. Ciekawi mnie tylko gdzie będą schody na ten piękny stryszek z oknem szczytowym?

Będzie właz w garażu i przejście ze stryszka na stryszek. W przyszłości w miejscu garderoby(a właściwie szfy w zabudowie) z prawej strony przejścia z domu do garażu będzie można wstawić schody i wykorzystać część strychu jako dodatkową sypialnię Big Grin
Wiazary na jaka nośność masz policzona?
(13.04.2018, 22:47)tt81 napisał(a): [ -> ]
(12.04.2018, 22:21)slawosz napisał(a): [ -> ]Dopiero teraz miałem przyjemność obejrzeć odcinek. Przyznam, że robi wrażenie. Ciekawi mnie tylko gdzie będą schody na ten piękny stryszek z oknem szczytowym?

Będzie właz w garażu i przejście ze stryszka na stryszek. W przyszłości w miejscu garderoby(a właściwie szfy w zabudowie) z prawej strony przejścia z domu do garażu będzie można wstawić schody i wykorzystać część strychu jako dodatkową sypialnię Big Grin

To jest na tych 335 cm długości ściany jeśli dobrze zrozumiałem. Szerokie na 60 cm. Będą dość strome.
My prawdopodobnie też zostaniemy "zmuszeni" do dachu dwuspadowego, ale jak widać może to być fajnie wykorzystane, pomysł z garażem też bardzo fajny. Jest szansa podejrzec gdzies szczegolowy kosztorys? Wykonczenia planujecie we własnym zakresie?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8