Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozplanowanie pomieszczeń.
Udało mi się zmieścić garaż w bryle budynku, trzeba trochę zmniejszyć kuchnie bo wyszedł za krótki. Pokoje może nie za duże i trochę problemowe ustawienie salonu, ale plusem jest zmieszczenie wszystkiego w bryle, sama nie wiem.. Smile 

   
Odpowiedz
a gdzie kotłownia?
razem wychodzi ponad 115m
to wersja poszerzona ? bo standard chyba 106?
Odpowiedz
Wymiary zewnętrzne się zgadzają, program musiał coś zmienić. Kotłownia, przy gazie, czy ogrzewaniu elektrycznym nie jest wymagana.
Odpowiedz
(17.10.2017, 11:41)AWiatr napisał(a): Udało mi się zmieścić garaż w bryle budynku, trzeba trochę zmniejszyć kuchnie bo wyszedł za krótki. Pokoje może nie za duże i trochę problemowe ustawienie salonu, ale plusem jest zmieszczenie wszystkiego w bryle, sama nie wiem.. Smile 

Czyli wychodzi na to, że najładniejsze i największe pomieszczenie, zaraz po salonie, ma najważniejszy członek rodziny - samochód. Garaże w domu to wg mnie pomyłka, no ale to tylko moje zdanie, każdy ma to co lubi.
Odpowiedz
5 m długości na garaż to trochę mało i jak będziesz miała auto 4.7m to będzie na prawdę ciężko się tam parkowało - Teściowie mają taki garaż i dla mnie to porażka.
Odpowiedz


(17.10.2017, 13:36)raszpon napisał(a):
(17.10.2017, 11:41)AWiatr napisał(a): Udało mi się zmieścić garaż w bryle budynku, trzeba trochę zmniejszyć kuchnie bo wyszedł za krótki. Pokoje może nie za duże i trochę problemowe ustawienie salonu, ale plusem jest zmieszczenie wszystkiego w bryle, sama nie wiem.. Smile 

Czyli wychodzi na to, że najładniejsze i największe pomieszczenie, zaraz po salonie, ma najważniejszy członek rodziny - samochód. Garaże w domu to wg mnie pomyłka, no ale to tylko moje zdanie, każdy ma to co lubi.
Witam. Jeden zrobi garaż a inny zrobi dodatkowy pokój lub powiększy łazienkę itd. Faktem jest że zostały do maksimum wykorzystane metry które przedtem zajmowała komunikacja. Jest to również doskonały układ aby przy rezygnacji z garażu uzyskać 70-cio metrowy salon z otwartą kuchnią (pod warunkiem że zgadzają się wymiary bo gdzieś przybyło kilka ładnych metrów) Smile
 ..Istota wiedzy polega na tym, by posiadając ją korzystać z niej..
Odpowiedz
AWiatr czy wsadzenie do 106m garażu, to dobry pomysł?
Odpowiedz
(17.10.2017, 10:15)muchi napisał(a): Ja z żoną wymyśliliśmy taki u[img=763x1000][Obrazek: 2akk7yd.jpg][/img]kład może komuś się przyda...
Cześć
Widzę , że masz w projekcie silikat 24 cm . 
Ja będę budować z 18 cm + 25 ocieplenie . 
18 cm wystarcza na ściany zewnętrzne SmileSmile
Odpowiedz
(18.10.2017, 08:52)sierzant napisał(a): AWiatr czy wsadzenie do 106m garażu, to dobry pomysł?

Zależy.. jak się ma ograniczony budżet, a jest się z malutkim dzieckiem, gdy śnieg, czy deszcz.. wygoda to na pewno, ale to również kwestia kompromisów. Jeszcze przemyślimy Smile  Dziękuję za cenne uwagi!
Odpowiedz
Jak stać kogoś na nówkę autko to szkoda w nie ogrzewanym albo na zewnątrz trzymać . Z drugiej strony jak się ma stary złom to często trzeba naprawiać a lepiej robić to w cieple No i te dzieci i zakupy itd. Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości
  
Menu