Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu Łęg Tarnowski (Tarnów Małopolska)
Ostatnią warstwę styropianu przyklejasz w poprzek i ok 60 cm a 40 "wisi w powietrzu
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
Ostatnią płytę daję pionowo wycinam pod krokwie podsuwam jak najwyżej resztę opiankowywuje , od wewnątrz będzie u mnie wełnaineralna wiec cały wieniec wraz z murłata będzie zaizolowany.

A jeśli chodzi o to czy ten styropian będzie tam był niedoklejony to odpowiedź brzmi tak pianka go usztywni i podbitka więc on tam nie odpadnie, dodatkowo zaciągnięty będzie samym klejem.
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
ok dziękuje za odpowiedz o to mi właśnie chodziło.
Odpowiedz
Proszę
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
A teraz postanowiłem zamontować siatki przeciw gryzoniom gdyż raczej w tym roku nie uda mi się zrobić elewacji i podbitki. koszt tej siatki 209zł . A do tego wełna czeka na docieplenie wewnątrz w krokwie 2x15 i na strop 15+ 10


Załączone pliki Miniatury
       
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz


Teraz zaczynamy się bawić z wełna najmniej przyjna praca w domu ale pomalutku do przodu


Załączone pliki Miniatury
   
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Przed podbitką najlepiej zrobić elewacje na gotowo w sensie struktura czy tam malowanie żeby później się nie cackać i nie pobrudzić podbitki Wink tyle teorii zbieram się do zamawiania styropianu Smile
Odpowiedz
Pokażę teraz realnie wymiary mojego strychu jaki uzyskałem minimalna wysokość 90cm na jakieś pudła szatki na szpargały itp. w normalnej przestrzeni użytkowej min i max wysokość . Jak oceniacie takie rozwiązanie? Mam nadzieję że zdjęcia są wyraźne gdyż ciemno się stało na strychu i tylko zostaje w użytku halogen

(05.08.2019, 07:29)Marekzqz napisał(a): Przed podbitką najlepiej zrobić elewacje na gotowo w sensie struktura czy tam malowanie żeby później się nie cackać i nie pobrudzić podbitki Wink tyle teorii zbieram się do zamawiania styropianu Smile

Możesz zrobić sam styropian siatka klej grunt i podbitke w późniejszym czasie tynk ale najlepiej tak jak piszesz na gotowca wszystko wychodzi najlepiej gdyż wszystko pracuję i odkształca się razem nie pęka tak i tym podobne zeczy zresztą w całości taniej jeśli robi to ekipa na zlecenie ?


Załączone pliki Miniatury
                           
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Czas upływa a my powoli działamy po pracy i w sobotę więc nie idzie tak szybko jak by się chciało ale efekty są widoczne 1 warstwa wełny zakończona ok 230 M2 .


Załączone pliki Miniatury
           
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz
Efekt wkoncu widać 1 pokój przygotowany pod płytowanie


Załączone pliki Miniatury
       
Robisz sam zrób to tak, byś był sam zadowolony a nie ktoś inny..
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
  
Menu