Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konstrukcja szkieletowa drewniana
#6
(25.07.2017, 19:50)gregorrek napisał(a):
(25.07.2017, 19:15)lukasz_zs napisał(a):
(25.07.2017, 18:04)Agniecha194 napisał(a): To dlaczego Pan sprzedał ten dom??

Dobre pytanie... Smile Przemiłe sąsiedztwo, świetna lokalizacja i nowy dom, w znakomitej mierze wykończony własńymi rękami. Więc dlaczego...? Zamarzył się nam dom parterowy, poza tym jakoś tak po nieco ponad dwóch latach od wprowadzki, gdy został w pełni zagospodarowany ogród, otoczenie, itd., itp., trochę tak nudnawo się zrobiło Smile stąd rzucony pomysł na wiatr - a może byśmy coś zmienili... No i tak od słowa do czynu... Dom sprzedany w sumie w 3 tygodnie, my teraz na wynajmie z dzieckiem drodze Smile planami zakupu działki i nowej budowy... Więc wiosna... będzie podwójnie pracowita.

Witam. Jak dobrze zrozumiałem: najpierw przygoda i przeprawa z działką, budową ( no tu raczej szybko poszło) i wykończeniem wymarzonego domu a wreszcie zamieszkanie w nim, by tuz po zagospodarowaniu ogrodu i otoczenia, gdzie w końcu można zacząć żyć i cieszyć się z osiągnięć - dochodzicie do wniosku że wieje nudą i postanawiacie sprzedać wszystko oraz zamieszkać na wynajmie, planując kolejną budowę, przeprawę przez papierologię i urzędy. Nie ogarniam tego. No ale to jest póki co, wolny kraj Smile  Pozdrawiam i gratuluję odwagi oraz życzę szybkiego rozpoczęcia budowy  Smile
Dokładnie tak Wink
Wiadomo, że pierwsza budowa uczy, znam ludzi którzy i w trzecim budowanym domu by coś poprawili, my mamy nadzieję zakończyć doświadczenia budowlane wraz z drugą budową i wykończeniem. Poza tym teraz już na spokojnie... papierologie, terminy, kontakty, bo już raz człowiek to przeżył, więc mamy świadomość że pewne urzędowe tematy muszą trwać, mamy sprawdzonych wykonawców których możemy polecić i takich z którymi wolelibyśmy się już nie spotkać. Na podsumowaniem powiem.... że wykańczając dom pytałem samego siebie co mnie cholera podkusiło żeby się w to samemu bawić, w pierwszym roku po budowie mówiłem, że nigdy więcej budowy, a dziś.... No cóż po 3 miesiącach mieszkania na nowym osiedlu w bloku.... marzymy aby jak najprędzej stąd uciec Smile I owszem, ciężko mi czasem zrozumieć podejście niektórych, którzy za 30-letni kredyt kupują za 300-400tys. mieszkanie i skazują się na wszelkie z tym związane i plusy i minusy, gdzie za tę samą cenę można trochę własnym nakładem, trochę zleconymi pracami mieć swój ogródek, domek i żadnego sąsiada za ścianą... Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Konstrukcja szkieletowa drewniana - przez powsky - 24.07.2017, 22:44
RE: Konstrukcja szkieletowa drewniana - przez lukasz_zs - 25.07.2017, 21:56
RE: Konstrukcja szkieletowa drewniana - przez Furgas - 27.07.2017, 17:11
RE: Konstrukcja szkieletowa drewniana - przez NIECNY - 28.07.2017, 19:56
RE: Konstrukcja szkieletowa drewniana - przez NIECNY - 28.02.2019, 22:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu