Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy miejscowość- Nowe Wągry woj. łódzkie
#17
(28.01.2018, 20:34)gregorrek napisał(a): Rozbawił mnie do łez tekst o kłócących się dzieciach z powodu różnicy w wielkości pokoju. Domyślam się że to był żarcik Smile  Ale ja osobiście mimo wszystko nie marnowałbym potencjału w korytarzyku i powiększył bym w tym miejscu łazienkę np. o wnękę na kabinę prysznicową. Pozdrawiam

Cieszy mnie to że Cię rozbawił ten tekst ale niestety znam sporo osób które się o to w dzieciństwie kłóciły. Gdybyś dobrze się przyjrzał to zauważyłbyś że w łazience jest tam akurat ściana nośna a w małej łazience jest prysznic i nie m sensu dublowania go w dużej łazience.
(28.01.2018, 21:07)jarzyn napisał(a): Jeśli fachowcy w bloku, w żelbetowej ścianie nie potrafili powiesić porządnie szafek, to nie wiem na co je wieszali - na klej do farby?
Zbyt mało kołków wkręcili.

Zastanawia mnie fakt czemu się tak strasznie czepiacie tych ścian nośnych w budynku. Taka była nasza decyzja i tak ma być. Nam się podoba i to jest najważniejsze. Nikt nie powiedział nic dobrego na temat naszej wizji. Jest to bardzo przykre bo nasze marzenie na które ciężko pracowaliśmy jest bliskie spełnienia a tylko same bury zbieramy. Chcieliśmy się podzielić naszym pomysłem ale widzę że to był bardzo zły pomysł.
Nasze marzenia coraz bliżej spełnienia Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dziennik budowy miejscowość- Nowe Wągry woj. łódzkie - przez aga_mariusz - 28.01.2018, 21:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu