Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
etap 3 - ściany wewnętrzne/kominy
#2
Poniżej efekt pracy z tego tygodnia. Pogoda w kratkę. Trudno powiedzieć jaka pogoda do pracy najlepsza: w pełnym słońcu biały kolor bije po oczach, w deszczu wiadomo… dzisiaj wiało i drobiny betonu komórkowego dawały po oczach.

Wyrobiliśmy 6 palet bloczków w 2-3 osoby (jedna osoba muruje), pracujemy różnie jeden dzień 4h inny 8h jednego dnia wolne bo lało. Kleju poszło chyba 12 worków muszę to sprawdzić i podam w kosztorysie dla tego etapu. Do ukończenia tego etapu zużyjemy jeszcze jedną paletę. Nadproża (okładzina) o wymiarach 6x11 położona na zaprawie cementowej. Obecnie walczę z tematem kominka w którym miejscu go postawić (chociaż doprowadzenie powietrza już jest zrobione) czy na równo ze ścianą czy może trochę go przesunąć ale nie wiem czy przejście korytarz - salon nie będzie za wąskie (musze poszperać w innych dziennikach i popytać). Kominy kupione Presto Uniwersus + 2 went jeden 6m drugi 7,33m dodatkowo 2 wentylacje 7,33m (dach 30 stopni). 

Co do jakości bloczków to szału nie ma: jedne palety były z bloczkami igła jak spod żyletki równe i gładkie, jedną paletę miałem bloczków chropowatych i co do ich równości miałem zastrzeżenia ale to nie koniec niespodzianek w jednej palecie miałem jedną warstwę nie przeciętych bloczków 16 sztuk o wymiarach 48cm wysokości 12 wysokości i długości 59 cm z takimi to robota by już dawno była skończona   Tongue  Oczywiście reklamacja rozpatrzona w mojej hurtowni od ręki otrzymałem 32 sztuki o normalnym wymiarze.


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
etap 3 - ściany wewnętrzne/kominy - przez radzio - 23.06.2018, 18:51
RE: etap 3 - ściany wewnętrzne/kominy - przez radzio - 30.06.2018, 17:04
RE: etap 3 - ściany wewnętrzne/kominy - przez sierzant - 15.08.2018, 09:40
RE: etap 3 - ściany wewnętrzne/kominy - przez sierzant - 15.08.2018, 12:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu