Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konstrukcja dachu
#51
No własnie chodzi o to że ja ich jeszcze nie dostałem do tego jak dzwoniłem to termin mi co chwile przestawiają fakt że maja czas do końca października i tu jest problem taki że w mojej mieścinie trzeba na materiał czekać a na dachówkę to 100% i nie chce mieć tak że zrobią mi wiązary a nie będę miał dachówki bo trzeba będzie miesiąc poczekać .
Odpowiedz
#52
Bierzesz takie dane jak:
- wymiary ścian 10,29x12,54
- okap - 60cm?
- kąt dachu - 25 stopni domyślnie, chyba, że zmieniałeś.
- ilość kominów

I to powinno wystarczyć dla ogarniętego pracownika hurtowni dla zrobienia zestawienia materiałowego na dach.
Dla ułatwienia weź ze sobą projekt.
Jak będą mieli czas, to po 2h będziesz miał wycenę. Czasem trzeba czekać 2 tygodnie. Czasem skasują 50-60 zł za wycenę materiałów na dach (to sporo roboty).
Ale będziesz wiedział co i jak.
Jak mieszkasz w małej mieścinie, to nie zawsze warto się zdać na monopolistę. Szukaj w miejscowościach w promieniu 50-100 km. Dach kosztuje lekko 15 tys. Zapłacisz za transport 500 zł, a i tak możesz wyjść lepiej na tym.
Odpowiedz
#53
Dokładnie zadzwoń gdzieś wyślij mejla niech ci ktoś policzy.. mi dachowiec policzył nawet łaty i kontry bo robiliśmy dach sami... ja nawet nie wiedziałem jak sie do tego zabrać a on to na szybko prawie w pamięci policzył, dlatego jeśli teraz mają problemy to może zmień dostawce - czasem warto..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu