Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamiana wiazarow na wiezbe tradycyjna
#11
Wyceny są różne ja mam od 15 ( na początku pisał że 20), 17500, 19900, 24000zł.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#12
Witam jestem nowy na tym forum mam takie pytanie Co sądzicie o o deskowaniu całej konstrukcji i położenie papy szczerze mówiąc chciałbym to zrobić bo nie wiem czy mi starczy pieniążków w tym roku na położenie dachówki Chciałbym zostawić to w takim stanie na przynajmniej około roku
Odpowiedz
#13
A może przeliczyć koszt deskowania i papy i porównać z ceną dachówki i membrany?
Odpowiedz
#14
Powierzchnia dachu 169m2 , to ponad 4 m3 a że dach 4 spadowy to min 4,5 trzeba policzyć bo troszkę odpadów będzie. Do tego jakieś 180 m2 papy. Teraz podstaw ceny które jesteś wstanie uzyskać za tarcicę i jaką ułożysz papę odejmij membranę i masz wynik.
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#15
4 metr desek to jest koszt 1600 zł 180 m2 papy to jest koszt800 zł ale najbardziej interesuje mnie to czy nie obciąża za bardzo konstrukcji. Co otym sądzicie?
Odpowiedz


#16
Jeśli zdecydujesz się jednak na pełne deskowanie to poinformuj o tym fakcie firmę, która będzie Ci dostarczała konstrukcję.
Niemożliwe nie istnieje...
Odpowiedz
#17
ŁUKASZ Super fajnie ze o tym wspomnialesz bo o tym bym nie pomyślał. Pozdrawiam dzieki.
Odpowiedz
#18
a jeżeli chciałbym zrobić dach w konstrukcji tradycyjnej. Belke na środku podparta na słupach w ściankach działowych i legary 7x18cm kazdy po 5m.?
Odpowiedz
#19
Kurcze sam zastanawiam się nad deskowaniem. Byłem u Huberta i trochę mnie przeraziło jak wiatr latał po poddaszu
Odpowiedz
#20
(07.02.2017, 00:39)Bartosz napisał(a): Kurcze sam zastanawiam się nad deskowaniem. Byłem u Huberta i trochę mnie przeraziło jak wiatr latał po poddaszu

To niechaj sobie lata ten wiatr, przeciez deskowanie tego za bardzo nie zmieni.
Nie lepiej zamiast deselk przeznaczyc na lepsze docieplenie stropu ?
Ma byc tanio w budowie
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu