Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomorskie lk518
#21
Będą zdjęcia szczegółowe z wykonania zbrojeń stropu monolitycznego?
Odpowiedz
#22
Tak muszę tylko zmniejszyć rozmiar zdjec jutro ściągnę je na laptopa i postaram się wrzucić
Odpowiedz
#23
strop zbrojenie płyt wieńca zbrojenie górne płyt schody

i ciag dalszy zbrojenia

itd. strop zalewanie pielęgnacja pod folia z linia kroplująca i rozpoczynam sciany kolankowe


Załączone pliki Miniatury
                                                                                                                                               
Odpowiedz
#24
I to jest dla mnie prawdziwa budowlanka!
Szalunki, zbrojenia, beton.
Stropu bym się nie podjął robić samodzielnie.

Gratulacje. Fachowo to wygląda.
Znasz się na tym, czy dopiero się poznałeś przy okazji tego domu?
Odpowiedz
#25
Dzięki za foty. Widać ogrom włożonej pracy. Pochwalisz się ile ton stali poszło na zbrojenie i ile metrów3 betonu.
Odpowiedz


#26
Podziwiam Cie i gratuluje odwagi :Smile ja mam położone płyty kanałowe (inny projekt nie łukasza), ale w projekcie mialem tez monolit, jednak duze dla mnie koszty :Smile i zdecydowalem sie na plyty kanałowe Smile
Odpowiedz
#27
A masz jakieś zdjęcia? Jak to wygląda cenowo ? Na to dajesz jakieś zbrojenie i beton jeszcze ?
Odpowiedz
#28
(07.10.2019, 22:22)Macios napisał(a): A masz jakieś zdjęcia? Jak to wygląda cenowo ? Na to dajesz jakieś zbrojenie i beton jeszcze ?

pod płyty idzie poduszka betonowa dookoła (ja mam 7 cm wysokości tej poduszki), na to płyty, a pomiedzy płytami w szpary idzie zbrojenie i te przerwy tylko zalewasz betonem Smile no i oczywiście wieniec dookoła szalujesz, dajesz zbrojenie i wylewasz betonem Smile
Odpowiedz
#29
A jaki projekt realizowaleś?
Odpowiedz
#30
(08.10.2019, 17:28)Macios napisał(a): A jaki projekt realizowaleś?

dom w żurawkach 6 z archonu Smile ale wzoruje sie na budowie od łukasza i sam z narzeczoną budujemy nasz dom Smile
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu