Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamość - adaptacja projektu z zagospodarowaniem
#9
Widocznie miałeś pecha do architekta bo projekt ma to co powinien mieć wedle prawa. W czasie adaptacji i tak musi być policzona jeszcze raz charakterystyka (chyba za zostajesz przy paliwie stałym), ew. dorobić trzeba wewn. inst. gazu ale po za tym nie bardzo o co może się przyczepić urząd samego projektu. Z ciekawostek ja dzisiaj miałem taką akcję że urząd zburzył się o studnie chłonną w PZ bo podobno tak interpretują nowe prawo wodne że trzeba mieć pozwolenie wodne na budowę czegoś takiego. Bzdura na resorach ale urzędu nie przeskoczę... Papierologia jest straszna :/

Btw. Długo szukałem projektu i kupiłem ze stajni 500 początkowo (wywalona kasa w błoto). dopiero później trafiłem na projekt Łukasza i stwierdziłem że trzeba brać siły na zamiary i pierwszy projekt był za drogi/za duży i leży. Może jeszcze go sprzedam.Smile

Papiery to mafia pieczątkowców i tyle..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zamość - adaptacja projektu z zagospodarowaniem - przez sierzant - 12.03.2018, 09:38
RE: Zamość - adaptacja projektu z zagospodarowaniem - przez graucho - 12.03.2018, 19:51
RE: Zamość - adaptacja projektu z zagospodarowaniem - przez sierzant - 16.03.2018, 09:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
  
Menu