Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy Halickie .
#51
Kopię na 40 cm , a po wykopaniu dzwonie po KB niech decyduje co dalej bo nie wiem???


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#52
dobrze chociaż ze to glina bo jakby był piach to by się wszystko oberwało...zebrać rzadkie z wierzchu i suchego chudziaka od razu
Odpowiedz
#53
Ławy wykopane na 40 cm , została stopa do wybrania , ale już dzisiaj brak sił, czekam na KB co z wodo jutro cd. akcji ława


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#54
Tak jak pisałeś "aarek1404" , KB powiedział żebym zgarną rzadkie gdzie twardo , i trochę więcej gdzie bardziej mokro i uzupełniać na bieżąco co parę metrów chudziakiem. Tak więc jestem zadowolony z takiej decyzji.
Odpowiedz
#55
Dzisiaj akcja suchy beton 3 m3 trzy ściany samemu potem koleżka pomógł jedna i stopę,  ciężka robota dla jednego, uje......łem  się jak koń , ale zrobione ?, taczki nie ruszam przez miesiąc mam urazę ????


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz


#56
ale widać efekty Smile teraz szybko zalewaj żeby jakiś większy deszcz nie przyszedł... to jeden z wielu cięzkich dni które Cię czekają Tongue
Odpowiedz
#57
Wczoraj zbrojenia przy latarce do 21 ,kończyłem

Dziś o 7 rano  KB odebrał zbrojenie , i o  9 wjechał beton , z dwoma koleżkami w 40 min , dodam że wszyscy mieli do czynienia pierwszy raz. Ja jestem zadowolony , zacieram za godzinę i koniec .


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#58
Ps. Kierownik nie odpuszcza i uparł się na wieniec nad bloczkami fondamentowymi . No ale życie , . Jeszcze fota po zatarciu

Niech czeka do wtorku, na rozszalowanie.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#59
Nie jeden budowlaniec mógłby wziąć przykład Smile
Odpowiedz
#60
Thumbs Up 
Dziś skończone rozszalowanie, trwało dwa dni sporo roboty z wyrwaniem tego drewna. Szalunki sprzątnięte , gotowe na następny etap.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu