Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziennik budowy - miejscowość Sieradz.
#61
Te wystające "kominy" zostaną usunięte? Jeżeli nie, to jak chcesz się do nich podłączyć?
Odpowiedz
#62
Całość usługi zlecona - pełna hydraulika w całym domu (wod-kan, CO etc.). Firma sprawdzona wiedzą co robią - mają projekt i tak ma być. Nie tykam się rzeczy, o których nie mam bladego pojęcia.
Odpowiedz
#63
(14.03.2017, 14:25)arkdom napisał(a): Te wystające "kominy" zostaną usunięte? Jeżeli nie, to jak chcesz się do nich podłączyć?
Wydaje mi się, że będę to usuwać. Tylo nie wiem kiedy, może dopiero po zalaniu?
Odpowiedz
#64
Spokojnie panowie - zgadzam się z Marcinur. To są fotki przesłane mi przez wykonawce, będę na budowie popołudniu obczaję. Możliwe, że już ich nie ma, a były żeby im się łatwiej obsypywało.
Odpowiedz
#65
(14.03.2017, 15:59)Marcin1978 napisał(a): . Możliwe, że już ich nie ma, a były żeby im się łatwiej obsypywało.
Całkiem możliwe. Latwiej się bedzie manewrowało taką rurą wystającą metr z ziemii.
Odpowiedz


#66
Rozmawiałem z wykonawcą i "kominy" kanalizacji mają zostać, wszystko jest ok. Mają być zalane betonem, wykonawca później je usunie i zastąpi docelowymi już kształtkami. Wink
Odpowiedz
#67
Przygotowani do lania "chudziaka". Smile  Jeszcze przed samym laniem rozłożenie siatek na dystansach betonowych.


Załączone pliki
.jpg   1.jpg (Rozmiar: 149.61 KB / Pobrań: 1,428)
.jpg   2.jpg (Rozmiar: 184.91 KB / Pobrań: 1,433)
Odpowiedz
#68
Lejesz grubszy chudziak pod ścianki? To projektant podpowiedział czy kto?
Pytania w sprawie tynków maszynowych http://www.forum.domza150tysiecy.pl/thread-338.html
Odpowiedz
#69
Że też u nas każdy musi mieć jakieś wynalazki Wink
Odpowiedz
#70
Cześć, czy mógłbyś podać dokładny adres? Nie ukrywam, ze jestem zainteresowany projektem i chciałbym na żywo zobaczyć gabaryty ścian, itp. Z góry dziękuję.
Odpowiedz




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
  
Menu