Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Dziennik budowy Halickie .
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
stęple co idą na słupki można od dołu dysperbitem pomalować to tak szybko nie zgniją...
Mam nadzieję że zanim zgniją, to dom będzie stał i już ogrodzenie właściwe powstanie   Big Grin , a tak w tajemnicy to pomazalem przepalem.  Sick Rolleyes
Jak postępy? Ja na razie jestem na etapie adaptacji więc do wbicia szpadla jeszcze dużo czasu..
Właśnie, pochwal się jak idzie ? Kto Ci robił adaptację projektu i jaki koszt ? Też się przymierzam do projektu Big Grin
witam wszystkich , no niestety warunki zabudowy miały być w połowie stycznia ,dostałem 24 luty, tak więc na razie lipa , dopiero za tydzień idę z projektami do biura robić adaptację , tak więc potem wrzucę jakieś info

jedyne co w między czasie to zamówiłem parę ton gruzobetonu na podjazd i rozplantowałem, bo już dwa razy wyjazd z działki zajął mi dwie godziny jak się zapadłem i zakopałem w łąkowym błotku

[attachment=6155][attachment=6155]trochę zmieniamy rozmieszczenie i wymiary pomieszczeń ,
Z jakiego biura będziesz korzystał odnośnie adaptacji ? Masz już jakieś rozeznanie gdzie warto się udać i jak to wygląda cenowo ?
Pierwsze podejście zrobię do biura gamma , jak będzie ok i w miarę się dogadamy to nie szukam dalej,

Karol20 z tematu okolice Białegostoku , tam robił i pisał że ok.
Witam wszystkich , w końcu poszedł projekt do adaptacji , biuro gamma jak podałem
Przekazałem im swój swój pomysł, projekt parteru bez problemu go adaptują , tylko coś z fondamentami im się nie podoba , coś wspominają o wieńcu nad fundamentem. Mogą to podważyć według projektu oryginalnego .
Jaki koszt adaptacji ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15