Budowa domu za 150 tys

Pełna wersja: Rozplanowanie pomieszczeń.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(29.01.2018, 21:32)broszford napisał(a): [ -> ]poproszę o opinię odnośnie mojej wersji ;-)
- jeśli chodzi o kotłownie to będzie pompa ciepła w pralni
- w przedpokoju miejsce na ogromną szafe
- w sypialni możliwość zabudowania garderoby
- dodatkowe WC dość przestronne razem z prysznicem typu WALK-IN (niestety drzwi nie można zrobić od korytarza, ponieważ łazienka nie będzie ustawna)

Witam. Całkiem spoko układ za wyjątkiem oczywiście wspomnianych drzwi do WC w dosyć nieszczęśliwym moim zdaniem miejscu. W takim układzie wolałbym jakoś pokombinować i zrobić wejście do wc choćby z wiatrołapu/przedpokoju Smile Duża szafa w przedpokoju jest nieoceniona no i własna garderoba....któż by nie chciał mieć ? Smile  Pozdrawiam

sierzant

Przy 4.42m pomieszczenia i pompie ciepła, zostanie koledze tylko kotłownia.
Wg. mnie z pralni nici.
pompa ze zbiornikiem 300l zajmie nie więcej niż 1.5m, zostanie miejsce na pralke, suszarke, 2x60 szafki i umywalka
Witam

Pierwszy szkic na rozmieszczenie pomieszczen Smile
Czekam na opinie do polepszenia rozmieszczen  Smile

Pozdrawiam

sierzant

Bambo popraw rysunek, nie wiele widać.
Za ciemno jak na moj gust w salonie i kuchni

sierzant

Mądrze kotłownia usytuowana w części dziennej.
Powiększ drzwi balkonowe,dorób okno przy stole i
zacznie to nabierać kształtów.
wszystko ładnie pięknie brakuje paru okien ale coś metrów ci wyszło więcej chyba ścianki działowe za cienkie zrobiłeś i o prawie 9 m2 masz więcej
Troche pozmienialem i pare rzeczy dodalem.

Mniej wiecej tak mi sie to widzi ale dalej bede kombinowal Smile
moim zdaniem w tak małym domu, łazienka w sypialni raczej się nie sprawdzi, lepiej zaadaptować to np na garderobę